• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

birbirimize destek olarak kilo verelim aktif olanlar gelsin ­čśŐ

papatyam34

cok ┼č├╝k├╝rrrr :)))
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 ┼×ubat 2011
545
18
merhabalar ben hollanda da ya┼č─▒yorum toplam 20 kilo fazlam var sigaray─▒ b─▒rakmamla ve tabiki as─▒r─▒ derece tatl─▒ ve abur cubur yiyerek bu duruma geldim bunlar─▒ yava┼č yava┼č birak─▒p sa─čl─▒kl─▒ beslenerek kilo vermek istiyorum yaklas─▒k 1 haftad─▒r 10 bin ad─▒mla ba┼člad─▒m biraz if birazda karatay usuluyle besleniyorum ekmek zaten yemiyordum gibi sabahlar─▒ 1 dilim art─▒k onu da kuruyemi┼če cevirdim aksam da genell─▒kle et tavuk bal─▒k ve salata tarz─▒ besleniyorum maalesef sebze sevmiyorum salatayla idasre ediyorum ­čśŐ ve ak┼čam yemeg─▒ yedikten sonra ye┼čil cay kahve iciyorum
Hadi gelin bir birimize destek verelim i┼čte ┼čimdi tam vakti bence eger ki bu sayfalarda geziniyorsan sende istiyorsun demekki ba┼čla kaybedicegin tek ┼čey kilolar─▒n olucak ­čśŐ­čą│

Askinkitabi

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2012
422
152
merhabalar ben hollanda da ya┼č─▒yorum toplam 20 kilo fazlam var sigaray─▒ b─▒rakmamla ve tabiki as─▒r─▒ derece tatl─▒ ve abur cubur yiyerek bu duruma geldim bunlar─▒ yava┼č yava┼č birak─▒p sa─čl─▒kl─▒ beslenerek kilo vermek istiyorum yaklas─▒k 1 haftad─▒r 10 bin ad─▒mla ba┼člad─▒m biraz if birazda karatay usuluyle besleniyorum ekmek zaten yemiyordum gibi sabahlar─▒ 1 dilim art─▒k onu da kuruyemi┼če cevirdim aksam da genell─▒kle et tavuk bal─▒k ve salata tarz─▒ besleniyorum maalesef sebze sevmiyorum salatayla idasre ediyorum ­čśŐ ve ak┼čam yemeg─▒ yedikten sonra ye┼čil cay kahve iciyorum
Hadi gelin bir birimize destek verelim i┼čte ┼čimdi tam vakti bence eger ki bu sayfalarda geziniyorsan sende istiyorsun demekki ba┼čla kaybedicegin tek ┼čey kilolar─▒n olucak ­čśŐ­čą│
Daha ├Ânce ben de 2 ay i├žinde 10 kilo vermi┼čtim fazla kasmadan sadece kalori hesaplayarak kilo vermek kolay ama s─▒k─▒lasmak zor bence ­čśö

papatyam34

Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 ┼×ubat 2011
545
18
cok ┼č├╝k├╝r metebolizmamla ilgili s─▒k─▒nt─▒m yok bogazla ilgili sorunum yemek yemey─▒ abur cuburu cok seviyorum ­čśö

Askinkitabi

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2012
422
152
cok ┼č├╝k├╝r metebolizmamla ilgili s─▒k─▒nt─▒m yok bogazla ilgili sorunum yemek yemey─▒ abur cuburu cok seviyorum ­čśö
Ay inan─▒n ├žikolataya alerjim oldu─ču halde g├╝nde 3-5 tane yiyordum a├ž tok hi├ž farketmez 1 ay oldu bi anda kestim sonra ger├žekten aramaz oldum su an ├žikolatadan hic hazmetmiyorum . Yeme─če de cok d├╝┼čk├╝nd├╝m 3-4 g├╝nd├╝r ona da dikkat etmeye ba┼člad─▒m irade meselesi ama bi de gercekten haz─▒r olman─▒z gerekiyor

papatyam34

Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 ┼×ubat 2011
545
18
Ay inan─▒n ├žikolataya alerjim oldu─ču halde g├╝nde 3-5 tane yiyordum a├ž tok hi├ž farketmez 1 ay oldu bi anda kestim sonra ger├žekten aramaz oldum su an ├žikolatadan hic hazmetmiyorum . Yeme─če de cok d├╝┼čk├╝nd├╝m 3-4 g├╝nd├╝r ona da dikkat etmeye ba┼člad─▒m irade meselesi ama bi de gercekten haz─▒r olman─▒z gerekiyor
istek var ama i┼čte birazc─▒k kilo versem ├Âz g├╝vende gelicek sab─▒r bakal─▒m yap─▒cam neden olmas─▒n ­čśŐ

marifetliana

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Temmuz 2019
132
348
Ben de kilo vermek istiyorum , hep sil ba┼čtan kilo al ver al ver s─▒k─▒ld─▒m. Bir kere versek kal─▒c─▒ versek ah ne iyi olur. ­čśŐ ben de destek olmaya var─▒m. En az 25 kilo vermek istiyorum. Zor de─čil eminim. Sab─▒r irade s├╝reklilik istiyor. Ben bu konuda ├žok g├╝├žs├╝z├╝m maalesef ­čśĽ

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 46 Kg. ile 62 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 158 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :79 Kg. ┼×imdiki Kilom :79 Kg.

ardacinar

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Kas─▒m 2013
1.115
1.139
Bende kilo vermek istiyorum ┼ču an ┼čehir d─▒┼č─▒nda annemlerdeyim hafta i├žinde evime d├Ânecem ve per┼čembe g├╝n├╝nden itibaren diyete basl─▒ycam beraber birbirimize destek olal─▒m benim vermem gereken kilo maksimum 8 ama ilk etapta 5 kilo vermek istiyorum