Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

birbirinizin ruh esimisiniz

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve deryacox tarafından 29 Nisan 2007 başlatılmıştır.

29 Nisan 2007
    Konu Sahibi : deryacox
  1. deryacox

deryacox Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    - Sevgiliniz, iş yoğunluğundan dolayı aklı hep işyerinde olsa da, hafta sonu için Dvd kiralamayı ihmal etmiyor ve buzdolabını en sevdiğiniz dondurma ve çikolatalarla dolduruyor.

- Cici sabunlarınızla lavaboyu temizlediğinde veya "balık" kokuyor diye, havyarınızı çöpe attığında, "Ay canım ne şeker, evimi temizlemeye çalışıyor" diye düşünüyorsunuz.

- İlk tanıştığınızda, bütün erkekleri peşinden koşturan en yakın arkadaşınızla, birlikte olmanıza rağmen onu fark etmemişti.

- Yağmurlu havada taksi bulamayacağınızı düşünerek, işten erken çıkıp sizi ofisinizin kapısında bekliyor.

- Bedava tatil ödülü kazandığında, siz de onunla gitmezseniz ödülü kabul etmeyeceğini söylüyor.

- Evini ve özel eşyalarını karıştırırken yakalandığınızda sizden gizleyecek bir şeyi olmadığını söylüyor.

- Sizin istekleriniz her zaman kendi isteklerinden önce geliyor.

- Pişirdiğiniz yemeğin acısı fazla kaçmış olsa da, o çok lezzetli olduğunu söylüyor.

- Giydirdiğiniz garip hayvan kıyafetlerine rağmen kedinizi köpeğinizi gerçekten seviyor.

- Size göre sevgiliniz Brad Pitt'ten bile daha yakışıklı.

2. 30 Nisan 2007
  3. h.i.r.a

h.i.r.a Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet hepsi doğruuu ..bizim için geçerli.

4. 30 Nisan 2007
  5. deryacox

deryacox Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    h.i.r.a cim hepsi dogru derken ciddimisin. sasirdim da .eger dogruysa ne mutlu sana. darisi benim basima o zaman

6. 30 Nisan 2007
  7. deryacox

deryacox Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    h.i.r.a. cim hepsi dogru derken ciddi misin. sasirdim da. eger dogruysa ne mutlu sana. darisi benim basima:1closedeyes: :1closedeyes: :1closedeyes:

8. 18 Aralık 2007
  9. SAYKAL

SAYKAL kırık kalp Üye

Ödül Puanları:
    86
    EVET eşim benim ruh ikizim onu çok seviyorum
    beni çok düşünür benden bile çok

10. 18 Aralık 2007
  11. herbaryum

herbaryum Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    VALLA HEPSİ DOĞRU DERSEM YALAN OLUR CADIARZU
    VE BİDE BEN DİYORUM KİEN BÜYÜK AŞK BİZİMKİSİ YANİ ONA RAĞMEN:hooray::hooray:
    NERDE ÖYLE RUH EŞİyerimsenibenyerimseniben

12. 18 Aralık 2007
  13. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    Bir kısmı doğru o zaman biz ruh ikizi olmuyor muyuz?:uhm::uhm:

14. 18 Aralık 2007
  15. EU2

EU2 Ziyaretçi

darisi benim basima kizlar

nerde o ruh esi benden baska catlak varmi

ay ne güzel olurdu

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.