biri boş diğeri normal gebelik

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
arkadaşlar benim durumum aynen böyle rahimde 2 kese var diğerinin boş olduğu kesinleşti diğeri hamd olsun normal ilerliyor:nazar::nazar::nazar:benim sorum sizce boş olan kese diğer keseye zarar verirmi bazen çok korkuyorum böyle gebelik yaşayan varmı aranızda veya duyan nolur yardımcı olun bu endişeden kurtulmak istiyorum.:1no2:Allah herkesin bebeğini hayırlısıyla korusun esirgesin.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben ilk kes duydum ama olmayacak şey değil, Şunu duymuştum oldukça büyük kistle hamilelik geçirenleri. Sonuçta kist bi zarar vermiyorsa senin durumununda bi zararı olacağını sanmam.

cimbomlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ilk defa böyle bi şey duydum valla
bende boş geçirdim
ama allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
benim gibi evlat hasretiyle tutuşanlara da dua et olur mu güzel arkadaşım

iLayda

su perisi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım en azından bebeğinin biri sağlıklı. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. ben tüp bebek bölümünde buna benzer bişey duymuştum. usg de 2 veya 3 kese görüp sonra birinin gelimi duruyor ve zamanla sonlanıyormuş falan diye konuyu oraya açtınmı bilmiyorum ama istersen oraya da aç canım. ordaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar.

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim arkadaşimin gelinleri ilk hamileliğinde bebeğin kalbi durmuştu.kürtajdan 1 ay sonra hamile kaldi 2 kese var ama biri gelişmemiş küçük öbürü iyi kalp atişinida gördüler bu hafta her şey yolundaymiş.inşallah allah tamamina erdirir.

8tugce8

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Ben ilk kes duydum ama olmayacak şey değil, Şunu duymuştum oldukça büyük kistle hamilelik geçirenleri. Sonuçta kist bi zarar vermiyorsa senin durumununda bi zararı olacağını sanmam.
canım sağol bende duydum ama normalde kese boşken hemen kürtaja alıyorlarya ondan korkuyorum zararı olmasa almazlar diye düşündüm sağol yinede biliyordum ama aklıma gelmemişti:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

8tugce8

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ilk defa böyle bi şey duydum valla
bende boş geçirdim
ama allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
benim gibi evlat hasretiyle tutuşanlara da dua et olur mu güzel arkadaşım
canım etmemmi hep ediyorum yüce Rabbim hayırlısıyla en sağlıklı şekilde sizlerede nasip etsin,iyi dileklerin için teşekkürler.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

8tugce8

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım en azından bebeğinin biri sağlıklı. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. ben tüp bebek bölümünde buna benzer bişey duymuştum. usg de 2 veya 3 kese görüp sonra birinin gelimi duruyor ve zamanla sonlanıyormuş falan diye konuyu oraya açtınmı bilmiyorum ama istersen oraya da aç canım. ordaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar.
canım ben önceden hep ikiz isterdim ama sağlık problemlerimden dolayı ikiz hamilelikten hep korktum yinede muhakkak hakkımızda en hayırlısını Rabbim bilir dediğin gibi Allah diğer bebeğime sağlık sıhat versin yokluğunu göstermesin,annemde abime hamileyken abimin su ikizi varmış onamı çektiki acaba diye düşünüyoruz.canım açılmış konuyu okuyayım en iyi çok teşekkür ederim Allah razı olsun.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

8tugce8

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Benim arkadaşimin gelinleri ilk hamileliğinde bebeğin kalbi durmuştu.kürtajdan 1 ay sonra hamile kaldi 2 kese var ama biri gelişmemiş küçük öbürü iyi kalp atişinida gördüler bu hafta her şey yolundaymiş.inşallah allah tamamina erdirir.
amin Allah kimseye evlat acısı vermesin inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin bu duyguyu bu mübarek günlerde.canım şuanda arkadaşının gelinleri kaç aylık hamile yazarsan sevirim teşekkür ederim cvp için.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Yukarı Alt