• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

BİRİKİMCİ HATUNLAR

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
4.694
3.621
merhaba , nasılsınız kızlar. işler yoğun vizelerim yaklaşıyor. nete girmeye fırsatım olmuyor. ev iş eş çocuk kendime vakit ayıramıyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 58 gün kaldı.

Bebeğinizin saçı artık uzuyor. Sizin ve bebeğinizin babasının aile genetik eğilimlerine bağlı olarak, bebeğiniz doğduğu sırada ya tam saçlı olarak yada seyrek saçlı olarak doğacak. Her iki durumda normaldir. Doğum konusunda endişeli ve huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ozrengin

Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
22.539
11.768
merhaba , nasılsınız kızlar. işler yoğun vizelerim yaklaşıyor. nete girmeye fırsatım olmuyor. ev iş eş çocuk kendime vakit ayıramıyorum.
Merhaba kolay gelsin canım
Artık yeni başlıkta konuya devam ediyoruz
İndirimlerden haberdar ediyoruz birbirimizi

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
4.694
3.621
Merhaba kolay gelsin canım
Artık yeni başlıkta konuya devam ediyoruz
İndirimlerden haberdar ediyoruz birbirimizi
teşekkür ederim canım evet biliyordum ama unutmuşum gerçekten :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 58 gün kaldı.

Bebeğinizin saçı artık uzuyor. Sizin ve bebeğinizin babasının aile genetik eğilimlerine bağlı olarak, bebeğiniz doğduğu sırada ya tam saçlı olarak yada seyrek saçlı olarak doğacak. Her iki durumda normaldir. Doğum konusunda endişeli ve huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ozrengin

Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
22.539
11.768
İndirimlerden birbirimizi haberdar edelim ekonomik alışverişler yapalım

gncsrd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
3
0
merhabalar nasılsınız trendyolda indirimler var ben beşik aldım çok güzel almak isteyene tavsiye ederim ... mağaza ismi her çeşit var

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt