Birinci Sınıf Kabusu

Lut_ran

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
2.788
3.937
Kızınıza da hep sorun. bugün okulda seni mutlu eden şey neydi?Üzen bir şey oldu mu diye.

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
10.724
9.989
Bence ani bir sinirle karar vermeyin,yaptıkları yanlıs ama önce sorun soruşturun.Diğer velilerle iletisime geçebilirsiniz.Daha sonrasında müdüre bildirebilirsiniz.Ani bir hareketle üst düzey mercilere intikal ettirmeyin derim.
Ben olsam bende bi arastirirdim once.
Cunku mudure gidip haksiz cikarsaniz iddialarinizda manasiz yere gerilim yasarsiniz.
Care olarak okulu degistirirseniz yine sizin cocgunuz zorluk ceker adaptasyonda.
Diger ailelerle konusup sabitlerseniz sorunu ve ardindan giderseniz mudure o zmn daha etkili sonuc elde edersiniz.
Kiziniz okul degistirmek zorunda kalmaz, kim blir ogretmen atilir belki okuldan.

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
10.724
9.989
Veli grubuna yazabilirsin. Arkadaşlar bazı üzücü durumlar duydum kızımdan. Sizde çocuklarınızdan duydunuz mu böyle şeyler sorar mısınız yoksa benim kızım mı çok hassas? falan diye bi nabız yokla. Bakalım ne diyecekler? Bu konu ciddi bi konu. İyi olmuş öğretmenle konuşman. Velilerle de konuş ama öğretmeni yerle bir etme ki, eti senin kemiği benim.. modunda, bir iki duyar kasan çıkar karşına sinir eder falan. Bu konunun peşini bırakma. Öğretmenle sürekli iletişim halinde ol. Bana kalsa sınıfı değiştirin.Çocuklara bence fiziksel hiçbir şekilde şiddet gösteremez. Aşağılayamaz. Buna hakkı yok.
Whatsapptan iletsime gecmk ici fikir.
Yazili bi sekilde kanitlarin olur mudure gittiginde.

mutlusey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
2.316
2.523
Velilerin haberi olduğunu zannetmiyorum whatsapta herkes aman hocam canım hocam modunda. Ben aklımı toparlayıp sinirden titrememi durdurabilsem ne yapacağıma karar versem hepsini uyandiracagim.
WhatsApp grubuna yazsana böyle bir olay olmuş hocam açıklar mısınız lütfen diye ifşa et kadını

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CeYz

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2012
9.944
14.223
WhatsApp grubuna yazsana böyle bir olay olmuş hocam açıklar mısınız lütfen diye ifşa et kadını
Bu aklıma geldi hatta sinirle yapacagim ilk seydi ama kadının tepkisini bilemeyeceğim için yüzyüze konuştum. Gruptan da kendini savunacaktı ve ben bazı anneleri de anlayamıyorum. Öğretmen ne yapsa arkasını kolluyorlar mesela 3 kitaptan 4er 5er sayfa ödev veriyor.Bir veli hocam az ödev verin okuma çalışması yapamıyoruz dedi kaç veli hocanın avukatlığını yaptı. Senin çocuğun konuşuyor hakediyor dese onun tarafını tutacak kesim olmadığına emin değilim.Gordugum velilere sözel soracağım o yüzden.

Yukarı Alt