Bisektomi

Sessiz69

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Dün bisektomi oldum ve şuan yüzüm gözlerime kdr aşırı derecede şişti ve şişmeye de devam ediyor sislikten dudaklarım bile kapnmiyo olan varsa nolur yazsın normlmi bu ne yapmam lazım

nuran07240

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Şimdi nasılsınız? ödem indi mi? Ben ameliyat olmadım ama düşünüyorum

Sessiz69

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
2 hafta oldu şişlik hâlâ var ama sislikten daha çok beni rahatsız eden yüzüm taş gibi sert gulemiyorum bile ve bazı ağız hareketlerim de dudağım istem dışı kayıyor yüz felci geçirip dudak hareketlerini degisenler gibi bu beni çok rahatsız ediyor

nuran07240

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Geçmiş olsun. Umarım bir an önce normale döner ve olumlu sonuçları görmeye başlarsınız? Kim yaptı ameliyatınızı?

Konus dinliyorum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.304
Çok geçmiş olsun.
Hemen atlatırsınız umarım.
Gelişmeleri burdan yazar mısın?
Bende yaptırmayı düşünüyorum ama yorumlar çok korkutuyor :KK43:

Esma Abla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
şimdi nasılsınız lütfen cevaplar mısınız ben yaptıralı bir ay oldu benimde yüzüm çok şişti ama dudaklarım kapanıyodu doktor dudaklarım kapanmazsa korktu bi soru olabilir başka yerlerede danışın siğer durumlar bendede var yzümde taş gibi sertlik ve üst dudağımı kıpırtadamıyorum ne olca bilemiyorum doktor bu kadar şişlik normal değildi bekleyelim biraz saha diyor

Konus dinliyorum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.304
şimdi nasılsınız lütfen cevaplar mısınız ben yaptıralı bir ay oldu benimde yüzüm çok şişti ama dudaklarım kapanıyodu doktor dudaklarım kapanmazsa korktu bi soru olabilir başka yerlerede danışın siğer durumlar bendede var yzümde taş gibi sertlik ve üst dudağımı kıpırtadamıyorum ne olca bilemiyorum doktor bu kadar şişlik normal değildi bekleyelim biraz saha diyor
Geçmiş olsun.
Hangi doktora yaptırdınız?

esmasultan

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Dün bisektomi oldum ve şuan yüzüm gözlerime kdr aşırı derecede şişti ve şişmeye de devam ediyor sislikten dudaklarım bile kapnmiyo olan varsa nolur yazsın normlmi bu ne yapmam lazım
Merhaba;
Bişektomi ameliyatından hemen sonra incecik bir yüzle çıkma hayali kuruyor anladığım kadarıyla herkes. İyileşme süreci gerçekten uzun bir ameliyat. 2,5 sene önce oldum. ilk 3 ay nerdeyse ameliyat olmamış gibiyd,m. İlk 10 gün aşırı şişliğim vardı. 6 ay boyunca asimetrilerle uğraştım. Sadece sabretmeniz gerekiyor. Bu bir nevi yüz liposuction ve yüz kaslarınız hasar gürüyor, zamanla hepsi kendini toparlıyor merak etmeyin.

Yukarı Alt