Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bitmeyen çorba (müthiş buluş)

Konusu 'Komik ve İlginç Fotoğraflar !' forumundadır ve trsinem tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : trsinem
  1. trsinem

trsinem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Resim Herşeyi Anlatıyor Sanırım :roflol:

2. 9 Ağustos 2008
  3. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    önce açtım resme baktım ahhh dedim ve kapattım 30 saniye kadar bekledim tekrar açtım yorum yazmak için düşün artık halimi yüzümde hala acaip bi ifade varr çok etkilenmiş olmalıyım

4. 9 Ağustos 2008
  5. trsinem

trsinem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Mesajınızda neyi ifade ettiniz pek anlayamadım.

6. 9 Ağustos 2008
  7. atxixka81

atxixka81 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    :roflol::roflol::roflol::roflol: bitermi hiç yani anneside çekmiş resmini çocuğa baksaya komik olsun diye işte:eek:klava::eek:klava:

8. 12 Ağustos 2008
  9. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    msjım da böyle bişey beklemediğimi ve çok iğrendiğimi ifade etmeye çalıştım insan o anda tepkisini zor yazıo

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.