Bıyık lekemden kurtuldum

sally80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
28
1
Herkese merhaba. Nasıl sonuç aldığınzıı merak ettim. Lekelerinde azalma olan oldu mu acaba?

babycat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
19
0
sally80, ben dermatologa gittim bu sorun icin. bana tritone depigmentasyon kreminin yanında solenta pigmenta 50+ gunes koruyucu krem verdi. cilt lekemde acılma oldu olmasına ama bi tuhaf acıldı. sarı gibi oldu simdi de. gulumseyince cok belli olmuyor ama ben gorebiliyorum. ve cok yoruldum artık. sürekli mutsuzdum. onumuzdeki haftalarda 2 ayımı doldurucam, tekrar kontrole gidicem. acılma oldu ama dengesiz oldu.. umarım herkes kurtulur diyorum.. gelismeleri paylasırım.

seinfeld1

Ya hep ya hiç
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
510
568
Ben de avene termal su be
Herkese merhaba. Nasıl sonuç aldığınzıı merak ettim. Lekelerinde azalma olan oldu mu acaba?
Merhaba 9 yıl geçmiş aradan ben bu konuyu yeni gördüm.sizin yazıştığınız yıllarda benim hiç lekem yoktu ne güzel yıllardı ama artık ben de lekeliler tayfasındayım.
Bugün termal su ve bepantol onarıcı merhem aldım.En önemlisini pudrayı unutmuşum.onu da ptesi alıp hemen başlamak istiyorum.
İnşallah bana da şifa olur.işe yararsa muhakkak dönüş yapar tekrar yazarım

hawi_n

Mina Minik Aşkım
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
184
23
Ben de avene termal su be

Merhaba 9 yıl geçmiş aradan ben bu konuyu yeni gördüm.sizin yazıştığınız yıllarda benim hiç lekem yoktu ne güzel yıllardı ama artık ben de lekeliler tayfasındayım.
Bugün termal su ve bepantol onarıcı merhem aldım.En önemlisini pudrayı unutmuşum.onu da ptesi alıp hemen başlamak istiyorum.
İnşallah bana da şifa olur.işe yararsa muhakkak dönüş yapar tekrar yazarım
Ben de dün gördüm pazartesi alıp başlamayı düşünüyorum. Etki gördün mü acaba ??

seinfeld1

Ya hep ya hiç
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
510
568
Ya inan aramadığım gezmediğim eczane kalmadı nivea bebe pudrasını bulamadım
Başka bir ürüne başladım o geçirmezse avene termal su ve onun üzerine oxizinc krem kullanmayı düşünüyorum

Yukarı Alt