Bizim için fedakarlık yapmasını istedim. Yapmadı..

Masalmasall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
40
11
Beş yıllık ilişkim var. Üniversitede tanıştık aynı sınıftaydık. Sonra o hazırlıktan sonra okulu bıraktı. Ama ben ona çok ısrar ettim okula devam et diye. Hatta ayrıldık okulu bıraktığı için. Taa o zamanlar bile okumazsan olmaz diyordum. Ama asla dinlemedi beni. Başka bölüm oku o zaman diyordum. O zaman da ben okuyana kadar yıllar geçecek ben bekleyemem senin okulun bitince evlenicez tarzında şeyler söylüyordu. Anlayacağınız okulu sevmiyor. Kısaca sorum şu; ben çok kötü bir insan mıyım bunları düşündüğüm için yoksa sizce mantıklı mı ya da bunları istemek hakkım mı bana yardımcı olun lütfen ne yapmam lazım. Göremediklerimi gösterin lütfen ya da yanlışımı söyleyin

Son düzenleme:

Masalmasall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
40
11
Adam okumak istemiyorsa ona baskı kuramazsınız. "kriterlerinize" uymuyorsa uymuyor. Değiştirmeye çalışmak yanlış. Bir insan okumadanda ailesini geçirebilir. Bur arkadaşım hiç okumadan çalışıp zengin oldu. Siz bu adamı bırakın çünkü olduğu gibi sevmiyorsunuz zaten
Ama ben onu tanıdığımda üniversite okuyordu ve ona bu okuldan mezun olman benim için önemli bitirmek için söz verir misin demiştim ve o da söz vermişti bana.. Şİmdi ise okumayacağım diyor

Tonari to Totoro

Totoro
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
2.309
1.561
Adam okumak istemiyorsa ona baskı kuramazsınız. "kriterlerinize" uymuyorsa uymuyor. Değiştirmeye çalışmak yanlış. Bir insan okumadanda ailesini geçirebilir. Bur arkadaşım hiç okumadan çalışıp zengin oldu. Siz bu adamı bırakın çünkü olduğu gibi sevmiyorsunuz zaten
Katılıyorum

Pamukannesi83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
6.887
20.539
Ama ben onu tanıdığımda üniversite okuyordu ve ona bu okuldan mezun olman benim için önemli bitirmek için söz verir misin demiştim ve o da söz vermişti bana.. Şİmdi ise okumayacağım diyor
Oda orda sizin onun için doğru kişi olmadığınızı anlayıp ayrilmaliydi. Demek ki o zamanlarda gerçekten buna inaniyordu

otur SIFIR

ΛŁŁ -SТΛЯ ---> 9.1.19* Baslangic:60.1 Guncel:53.6
Pro Üye
16 Ekim 2012
31.100
91.636
Memur olmak için gardiyan olmak istiyor. Malum lise mezunları da gardiyan olabiliyor ondan
Evlilige hazir degil, okumaya hazir degil. Statu icin universite okumasini istiyor olabilirsin ama bu da senin calisip ona bakman anlamina gelecek. Okumak istemeyen biri icin degmez.

Is bulmasi icin deme , cogu universite mezunu is bulamiyor cunku...

Yol yakinken ayril.

Yukarı Alt