Bkm mutfak-Çok Güzel Hareketler bunlar - Kanal D

psasetuba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bkm mutfak'ta birbirinden yetenekli gencecik oyuncuların kendi yazdıkları skeçleri oynadıkları gösteri. hemen hepsini dizilerden tanıyoruz ama orada bambaşkalar. bu kadar mı komik olunur! ve de sevimli... cidden çok güzel hareketler bunlar, anlatılmaz izlenir.

usta:yılmaz erdoğan
çıraklar:eserr yenenler,ersin korkut,oğuzhan koç,şahin ırmak,murat eker,aydan taş,bülent emrah parlak,zeynep ender ige,şevket süha tezel,büşra pekin,ayça erturan,pelin öztekin,metin yıldız,emre canpolat,hamdi kahraman.

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
ben de çok seviyorum bu programı eşimle beraber müdavimi olduk. yaa bir de arkadaşlar ben bu programın jenerik müziğine de bayıldım ne dersiniz.çok sevimli.

Scarlet89

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.555
süper , süper, süper. .ne denir ki 2 sene önce BKM Mutfak Atölyesine gitmiştim onları izlemek için. sonra bi baktım televizyonda da performanslarını sergiliolar artk. hepsini tebrik ederim , yeni sezonu sabırsızlkla bekliyorumm

kurmis

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
30
Bi ben varım heralde bunlardan pek hoşlanmayan...
bir kaç tip dışında cok da komik gelmediler bana..
ne diyeyim..
sevene iyi seyirler..

makro5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de çok seviyorum ve indirmek istiyorum ama kolay yolunu bulamıyorum.bilen varsa yardım lütfen....

AzRASILAM

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
4.468
çok seviyoruum
bayadır tv de hiç bişeye bu kadar kahkaha ata ata güldüğümü de hatrlamıyorum
istanbulda olsam kesnlkle bi kez gtmk isterdim onları izlemeye çook güzeelller yaaa

sbnmfrh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
dün yine öldüm gülmekten =)))) vallahi bravo yani hepsi birbirinden yetenekli insanlar en kısa zamanda tiyatroda izlicem onları

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Pro Üye
Emoji Skoru
27
guzel hoş ama evde çocuk oldugu ıçın hıç uygun bışı degıl hep cınsellık ıçerıklı geldı bana

Yukarı Alt