Böcek ilaçlama sonrası temizlik

ozbocekilaclama

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2016
1
0
Geçen yaz böcek ilaçlama hizmeti aldım bu yaz tekrardan almayı düşünüyoruz. Tavsi ederim sıcaklar ile birlikte haşereler heryere doluşmaya başlamaktadır. ....com adresinden iletişime geçebilirsin.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

baharhikmet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
10
11
dün bizde evi ilaçladık koku falan yoktu ilaçda aslında bana hiç inandırıcı gelmedi. Ama bugün bu sabah baktığımda mutfak ve banyo kapısının önünde bir kaçtane ölüsünü gördüm. Gelen firma yaklaşık 2 hafta daha görülür ve 6 aya kadar garanti verdi hadi hayrılısı. güzel bir firmaya benziyor worldpest ti adı güzel bilgiler var göz atmayı tavsiye ederim.
 

isilgun

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
1.650
795
Ben sadece yerleri dip bucak siliyorum, her yeri çamaşır suyuyla sonra da sıvı deterjanla siliyorum 5 kere falan geçiyorum ustlerinden, yere yakın yerleri de siliyorum dolap kapakları falan gibi. Halıları da süpürmek gerek tabi o kadar. Toz da alırım yeniden uçuşmuştur diye.
 

danisman ceo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
4
0
İlaçlama konusu oldukça hassas.Yetkisi olmayan , işinin ehli olmayan belgesi - yeterliliği kısaca sağlığımızın için atacağımız en önemli adımda sağlığımızdan olmamak adına. Hangi ilde yaşıyor iseniz İl sağlık müdürlüğüne bağlı. Güvenilir işinin profesyoneli insanlardan konunun çözümü hakkında bilgi almak gerekir.
- İlaçlama öncesi yapılması gerekenler.
_ilaçlama esnasında dikkat edilmesi gerekenler.
- İlaçlama sonrasında yapılması gerekenler?
Harfi en uygulanmak gerekmektedir.
Evde Bebek-evcil hayvan- bitkiler- mutfak da acıkta un şeker gıda maddeleri bulunması , uygulanacak yöntemin sağlık bakanlığının onayladığı yöntemlerden ve ürünlerden olması. ....v.b pek cok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır.
Bursa' da bizimde başımıza geldi araştırırken , işinin ehli bir mühendise rastladım. bilgilendirdi, uygulamasından ve ş takibinden, belirli sürelerde takibini yapmasından çok memnun kaldık. Kesin çözüm için bizi tercih edin demişti. Gerçekten işini severek yapması ve hassasiyetle, sanki kendi başına gelmiş gibi sorunu çözmesi bizi kendisine hayran bıraktı. Merak eden olursa Bursa Keskin İlaçlama Mühendislik, Çevre sağlığı hizmetleriydi firması...
 
Yukarı Alt