Boğa Burcu ve Cinsellik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.333
Emoji Skoru
19.658
Yaş
55
Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranmayı severler. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Cinsellikte radikal değişikliklerden yana değildir fakat çok tutucu da davranmaz.

Değişikliler için partnerine güvenmesi birincil koşuldur. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları da yapmaktan çekinmez. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğa'lar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Erkek: Dürüst bir yapıdadırlar. Boğa erkekleri için seks üremektir. Bu amaçla sevişmeye başlayan Boğa erkeği çok ihtiraslı ve ateşli olur. Babalık onun için çok önemlidir, fakat kendisi de koca bebek gibidir. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Klasik mekanlarda klasik pozisyonlarda sevişmeyi sever. Geç uyarılır fakat bir kez uyarılınca da saatlerce sevişebilir. Loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya onu tahrik eder. İşlerine karışan, onu eleştiren, şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz. Onu çeken şey kadının doğallığıdır. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Birlikte olacağı kadına güvenmesi gerekir.
 

bir_xoxpxuxcxuxk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Kasım 2007
Mesajlar
52
Emoji Skoru
0
Yaş
32
Boğa erkeği buldugunuz yerde yapışın bırakmayın. Tavsiye ederım. Çok dürüst yapıcı ve guvenılırlerdır..
 

dishy_kartal

Afyon Kaymağı...
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Nisan 2007
Mesajlar
866
Emoji Skoru
176
Yaş
32
......................:KK43:
 
Son düzenleme:

nrmyn

yaşasın kilo veriyorum!
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Kasım 2007
Mesajlar
1.351
Emoji Skoru
0
kızlar burçlarınız neler :)))
 
P

Princess

Ziyaretçi
boğa kadınları sekse en düşkün kadınlarmış
genelde erkekler boğa kadınıyla birlikte olmaktan gururlanıyor:)
 

Elvira

acı sözler dilin dikeni
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Nisan 2008
Mesajlar
2.963
Emoji Skoru
3
he valla tam beni anlatmış tabi eskiden doğurduktan sonra bilemem artık eskiye dönermiyim:)))))))))
emeğine sağlık arkadaşım
 

Denmur

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Eylül 2008
Mesajlar
1.326
Emoji Skoru
2
Yaş
41
Boğa erkeği buldugunuz yerde yapışın bırakmayın. Tavsiye ederım. Çok dürüst yapıcı ve guvenılırlerdır..
aynen öyle canım benim eşimde boğa burcu 10yıldır evliyiz mükemmel bir eşe sahibimŞeniz
 

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Katılım
7 Eylül 2006
Mesajlar
2.952
Emoji Skoru
10
Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar.Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır.

:1closedeyes: hiç biri bana uymuyoşakkıdı
 

kedicik81

işte yanlızlık ben buyum
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
1.693
Emoji Skoru
4
bende bogayım amaaaaaa nebılıyım pek uymuyo galıba
 
Yukarı Alt