Boğa Burcunda Doğan Çocuklar

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
BOĞA BURCUNDA DOĞAN ÇOCUKLAR
21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa burcundan olan çocuk, sessiz ve sakindir. Onun diğer bebekler gibi ağlamadığını, huysuzluk etmediğini düşünerek memnun olursunuz. Fakat en ummadığınız anda o feryadı basar. Hem inanılmayacak kadar yüksek sesle haykırmaya başlar. Bu ağlama da nedensiz değildir. Bebek, daha birkaç aylıkken rahatsız edilmek istemediğini size açıklamaktadır. Israr etmek, kendisini zorlamak hiç de iyi sonuç vermez. Çünkü o bütün boğalar gibi inatçıdır. Yalnız boğa burcunda doğan bebeklerin çok da özel olduklarını ekleyelim. Hem daha küçük yaştan itibaren de inanılmayacak kadar kuvvetlidir onlar.

Boğa burcunda doğan çocuk, çok sevgi ister. Ona daima şefkat ve sevgi göstermeniz şarttır. Azarlamak, tenkit etmek, cezalandırmakla bebeği terbiye edemezsiniz. Fakat sevgi ve şefkatiniz sayesinde ona her istediğinizi yaptırmanız kabildir. Çocukla aranızdaki ahenk pek çok problemi çözmenizi sağlayacaktır. Boğa burcundan olan çocuk çalışmayı sevmez. Okumaya da pek meraklı değildir. Onu bu konuda teşvik etmeli, zekasını geliştirmek için güzel resimler, çiçeklerden yararlanmalı, merakını tahrik etmelisiniz. Çocuk güzelliklere düşkün olduğu için böylece bunlarla ilgili şeyleri okuyacak, öğrenecek ve yavaş yavaş eğitime de alışacaktır.

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim oğlumda aynı.....................

yaseemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
okumucakmı şimdi benimki yaaaa .((

iyi anne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Benim iki çocuğumda boğa burcu...

drydeniss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
işte benim kızım... zilli mi olcak şimdi...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
evet canım zorla hic bir sey yaptıramazsın

gevher

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkürler zepp...benim en küçük aynen böyle sebepsiz yere 1 saat ağlardı allahım bu çocuğun boğazıda mı ağrımaz derdim...ve bu seneye gelinceye kadar eline kalem defter aldıramadık bu sene anasınıfa başladı ve sınıftaki en uyumlu ve başarılı çocıklardan biriymiş.ama değişmicek biyönü var ki dengesiz olmak.. boğa burcunun belirgin özelliğiymiş..benim evde bi tane daha boğa burcu varda ordan biliyorum...

Yukarı Alt