Boşaniyorum hayatım tepe taklak oldu 😣

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Arkadaşlar iyi geceler sürekli burda okuyorum kendimi motive etmek için birde benim konuma fikir verin lütfen... Temmuz ayında severek 7 aylık sevgililigin ardından evlendim 2.5 ay nişanlı kaldım ve eşim istanbulda ben Ankara'da yaşıyorum nişanlılık süresi boyunca 1 kere gelmedi telefon etme sıklığı 2 günde 1 ile sınırlıydı 2 tane kedisi vardı ben evde kedileri sevmediğimi çoğu kez gerek şakaya getirerek gerek ciddi belirttim fakat aldığım tepki hep olumsuz oldu.hayvan sevebilir herkes lafım yok fakat yeni gelin evi olacak her eşya yeni 2 tane kedi onları tüy içinde bırakacak yirtacak vs ki ben hayatımda evcil hayvan beslemiş insan değilim alışmam zor olacaktı.. daha biz evlenmeden düğünden 5 gün önce dişi kedi öldü eşim gömmus ama çok morali bozuk sanki düğünü olacak adam o değil neyse düğünumuzu yaptık salondan ayrıldık evimize gidecegiz artık ben gelinlik o damatlikla böyle boş tarla ağaçlık bı alana gittik arabadan in dedi anlamadım ilk fotoğraf cekinip geri gelicez dedi bı baktım telefonun ışıklarını yaktık kedi mezari arıyoruz gece 1de tabiki çok sinirlendim ve haliyle tepki gösterdim eve geldiğimizde küs girdik bana baya tavır yaptı normal evlilik gecemiz olmadi ertesi sabah uyandım eşim yanımda yok evin içinde aramaya kalktım baktım diğer erkek kediye sarılmış yatıyor anlayış göstermeye çalıştım ama fazla abartı geldi bunlar bana ilgi görmeyi bekledikçe benden dahada uzaklaştı sanki senelerdir evliyiz gibi davraniyordu. Beni ailemin yanina maddi sıkıntim var diye göndermeyip kediye 900 tlye yurtdışından iğne getirtiyordu.surekli ailesi ve kedisi oncelikti bunların çoğunu göz ardı ede ede 4 ay evli kalabildik en sonunda bir baska kadina ınstagram'dan mesaj attığını gördüm sonrasi kavga kıyamet bütün bunlara rağmen şu an beni istemeyen yalancı gösteren güvenmiyorum diyen kendisi oldu ayın sonunda boşanma davam var anlaşmalı bosanacagiz. Hergün rüyamda evimde goruyorum kendimi eşimi görüyorum bazen sesi kulağımda yankılanıyor herşeye rağmen çok sevmişim keşke böyle olmasaydı diyorum ama oluruda yok artık 😒 nasıl atlatılır bilmiyorum 😭😭

Hufezaa

ربّ هبلي من الصالحين 💕
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
1.272
2.808
Kedi yüzünden boşanma derecesine gelmek de ne bileyim... Ne siz anlayışlı davranmışsınız ne de eşiniz neyi nereye koyması gerektiğini bilmiş. İkiniz de olgunlaşmadan evlenmişsiniz. Sonucu da hüsran olmuş maalesef üzüldüm.

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

jnci

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
6.376
11.735
Hiç bir şeyi dert etme ya hayatım alt üst olursa diye de endişelenme ne biliyorsun belki hayatın altı üstünden daha güzeldir yani demem o ki vardır bundada bir hayr boşver kaybeden o o üzülsün..o düşünsün..

Umut_2019

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2019
2.314
5.566
35
Geçmiş olsun ben de boşanma aşamasındayim. Öncelikle emin ol aşamaları var. Bu bir süreç. Geçecek bunlar. Ders çıkar. Tecrübe et. Bu bir imtihandı dersimi aldım de geç. Ben de çok yaşadım o evreleri. Ama emin ol. Kurtulunca acın bitince nefes aldığını hissediyorsun

DELIveCesur

kk'nın fırlaması..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.525
24.856
kedi evlat gibidir diğer hayvan dostlarımızda öyle..
kaldı ki ben hic(çocukluğum haric) kedi/köpek evlat edinmedim buna rağmen eşinizin ona düşkünlüğünü anlayabiliyorum o bir can sonuçta..
yeni gelin eviyle kedinin ne alakası var pembis eşyalarınız tuylense ne olacak çok mu zor temizlemek?..
k.bakmayin adam size baştan söylemiş yavrularını onları hazmedip evlenmeniz yada hic evlenmemeniz gerekti..

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Kedi yüzünden boşanma derecesine gelmek de ne bileyim... Ne siz anlayışlı davranmışsınız ne de eşiniz neyi nereye koyması gerektiğini bilmiş. İkiniz de olgunlaşmadan evlenmişsiniz. Sonucu da hüsran olmuş maalesef üzüldüm
Eşim ile aramızda 12 yaş fark vardı İstanbul'da bekar evinde 16 sene yaşamış birisi 24 yaşında evlendim aslında sebep kedi değil o sadece bahanesi oldu değer gormemekten sikayetciyim hiç istemediğim halde kabul ettim kedi öldüğünde henüz düğünümüz olmamıştı düğünden önce fotoğraf çekimi yaptiracaktik kendisine eğer kötü hissediyorsan fotoğraf çekimini iptal edelim dahi dedim ne bileyim ben çok anlayış gösterdim ona fakat ailemin yanına gitmek istememde bile anlayış gostermedi 😒😒

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.907
6.771
en basitinden kedi mevzusunda netleşmeden ilerletmişsiniz mevzuları.. sağlıklı başlamamış. Net göremediniz muhtemelen o kargaşada. Halbuki net karar belli olmalıydı kedi konusunda. Sonra sizi araması 2 güne bir anormal. Gelmemesi anormal. Canınız sağolsun önünüze bakın. Kedisi kadar değeriniz yokmuş üzülmeye değmez.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
kedi evlat gibidir diğer hayvan dostlarımızda öyle..
kaldı ki ben hic(çocukluğum haric) kedi/köpek evlat edinmedim buna rağmen eşinizin ona düşkünlüğünü anlayabiliyorum o bir can sonuçta..
yeni gelin eviyle kedinin ne alakası var pembis eşyalarınız tuylense ne olacak çok mu zor temizlemek?..
k.bakmayin adam size baştan söylemiş yavrularını onları hazmedip evlenmezniz yada hic evlenmemeniz gerekti..
Hayır hayır yanlış anlaşıldım yanlış telafuz ettim belkide baştan soylendi ama alışmam için bana kolaylık sağlanmadi kaldı ki alerjim vardı sadece salona almayalım demiştim oysaki kediye ait oda kapalı balkon vs yeni evde bir çok alanı vardı esim mutlu oluyor diye gün içinde kedi ile çok oynayıp videolar gönderiyordum bak anlasabiliyoruz beni seviyor vs gibisinden fakat bana çok zorluk gösterdi kedisi olan biri ile değilde sanki çocuklu biri ile evlenmis gibiydim

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
en basitinden kedi mevzusunda netleşmeden ilerletmişsiniz mevzuları.. sağlıklı başlamamış. Net göremediniz muhtemelen o kargaşada. Halbuki net karar belli olmalıydı kedi konusunda. Sonra sizi araması 2 güne bir anormal. Gelmemesi anormal. Canınız sağolsun önünüze bakın. Kedisi kadar değeriniz yokmuş üzülmeye değmez.
Şimdi başka arkadaslar yanlış anlayacak ve kediye yoracak konuyu hayır benim günahsız bir can ile ne problemim olacak degilmi ama güzel özetlediniz evet kedi bir can fakat bende onun esiydim İstanbul'da hiç kimsem yoktu tek ailem eşimdi o bana kedisine verdiği değeri alakayı vermedi 😣

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Geçmiş olsun ben de boşanma aşamasındayim. Öncelikle emin ol aşamaları var. Bu bir süreç. Geçecek bunlar. Ders çıkar. Tecrübe et. Bu bir imtihandı dersimi aldım de geç. Ben de çok yaşadım o evreleri. Ama emin ol. Kurtulunca acın bitince nefes aldığını hissediyorsun
İnşallah öyle olur yoksa su an boğuluyor gibiyim 😒

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.907
6.771
Hayır hayır yanlış anlaşıldım yanlış telafuz ettim belkide baştan soylendi ama alışmam için bana kolaylık sağlanmadi kaldı ki alerjim vardı sadece salona almayalım demiştim oysaki kediye ait oda kapalı balkon vs yeni evde bir çok alanı vardı esim mutlu oluyor diye gün içinde kedi ile çok oynayıp videolar gönderiyordum bak anlasabiliyoruz beni seviyor vs gibisinden fakat bana çok zorluk gösterdi kedisi olan biri ile değilde sanki çocuklu biri ile evlenmis gibiydim
Sevmiyor olsanız bile sizin bileceğiniz bir şey. Herkes sevemez, sevmez. Sevmiyorum diyenleri linç etmesin kimse. Gerçekten alışık olmayan insan için zor. Yavruyken alsanız alışma süreci olur. Bir anda kocaman bir kediyi sevmeniz bekleniyor. Bir de eşinizin sizi önemsemeyip ona aşırı düşkün olması itici olmuştur. Gerçekten çocuklu biriyle evlenmek gibi.

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.907
6.771
Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Ben çok sevsem de kedileri sevmiyorum diyenlere saygılıyım. Vebalı gibi davranmam.. zorunda değil kimse.. fıtrat meselesi.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Sevmiyor olsanız bile sizin bileceğiniz bir şey. Herkes sevemez, sevmez. Sevmiyorum diyenleri linç etmesin kimse. Gerçekten alışık olmayan insan için zor. Yavruyken alsanız alışma süreci olur. Bir anda kocaman bir kediyi sevmeniz bekleniyor. Bir de eşinizin sizi önemsemeyip ona aşırı düşkün olması itici olmuştur. Gerçekten çocuklu biriyle evlenmek gibi.
Kedileri aşıp kendimi sevmeye adapte etmişken Instagram'da eski komşum dedigi bir kadın ile mesajlarını gormem bizi bitirdi 😣😣

DELIveCesur

kk'nın fırlaması..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.525
24.856
kedisi olan biri ile değilde sanki çocuklu biri ile evlenmis gibiydim
sorun da burda zaten siz evladi olan biriyle evlendiniz..
burada bir çok kedi/köpek sahipleri vardır onlar için çocuk ne ise sahiplendikleri hayvanlar da o'dur..
yanı evladı olan bir adama "çocuğunu bırak" diyemezseniz esinizinde kedilerinden vazgeçmesini bekleyemezsiniz..
diğer kadına yazma muhabbetinde birşey demiyorum orda haklısınız tabiki..
benim tek takıldığım nokta bunu bilerek evlenip sonra insanların sahiplendiği yavrularından ayrılmasını beklemek bencilce geliyor.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Belli ki adam adam değil. Kedisini sevme meselesi değil.
Yani düşünsenize evlendikten 1 ay sonra eşinin ınstagramina bakıyorsun eski sevgilileri ile fantezi mesajları duruyor.hesap sorduğumda o benim gecmisim sen karışma diyor.. evllilik 3.ayina giriyor sabaha kadar salonda TV izlior uyuyakalmis elinde telefon ile sessizce bakiyorum kalpler öpücükler komşum dedigi kadın ile.... 😭😭

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.907
6.771
Çok dogru söylediniz keşke herkes aynı düşüncede olsa
Ben çok severim bayılırım. Her şeyim kedilidir. Ama tüylerinden gerçekten hoşlanmam. Geçen arkadaşın yeni aldığı mobilyayı tırnakladı gözümüzün önünde boyasını kaldırdı. Tırnak tahtası olduğu halde hayvanın. Herkes bunu hoş göremez. Ben de her yerde tüy istemem. Tuvaleti evin durumuna göre koku yapabiliyor vs.. sevmiyorsanız da sevmediğinizi söylemekten korkmayın. Çünkü siz ne gereksiz hayvan Allah niye yaratmış demiyosunuz. Evin içinde sevmem diyorsunuz. Hayvanı sevmek başka bir şey aynı evde yaşamak çok başka bir şey.

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.907
6.771
burada bir çok kedi/köpek sahipleri vardır onlar için çocuk ne ise sahiplendikleri hayvanlar da o'dur..
yanı evladı olan bir adama "çocuğunu bırak" diyemezseniz esinizinde kedilerinden vazgeçmesini bekleyemezsiniz..
benim tek takıldığım nokta bunu bilerek evlenip sonra insanların sahiplendiği yavrularından ayrılmasını beklemek bencilce geliyor.
Erkek adaletli olmalı dediğiniz durumda. Eşini de önemsemeli.. sevdirmeli hayvanları. Zorlamamalı.. kadını resmen ikinci plana atmış. Değil kedi çocuklu biriyle evlenen bir kadın da ikinci plana atılsa istemez.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Ayrılmasını beklemiş olsaydım nişanlı iken Nisan atardım onun sevgisini gördükçe kabullendim. Fakat düşünsenize benim annem Ankara'da sağlık sorunları yaşıyor eşime annemin yanında olmak istiyorum diyorum bana sebep olarak kediye 900 TL iğne alicam gidemezsin param yok diyor.. siz ne yapardınız veya ne hissedersiniz