Boşaniyorum hayatım tepe taklak oldu 😣

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.901
6.766
Yani düşünsenize evlendikten 1 ay sonra eşinin ınstagramina bakıyorsun eski sevgilileri ile fantezi mesajları duruyor.hesap sorduğumda o benim gecmisim sen karışma diyor.. evllilik 3.ayina giriyor sabaha kadar salonda TV izlior uyuyakalmis elinde telefon ile sessizce bakiyorum kalpler öpücükler komşum dedigi kadın ile.... 😭😭
Muhtemelen evliliğin bilincinde değil. Sanki bekar adamı anlatıyosunuz. Çocuğunuz olmadan bu noktaya gelmenize sevindim.

DELIveCesur

kk'nın fırlaması..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.525
24.856
Erkek adaletli olmalı dediğiniz durumda. Eşini de önemsemeli.. sevdirmeli hayvanları. Zorlamamalı.. kadını resmen ikinci plana atmış. Değil kedi çocuklu biriyle evlenen bir kadın da ikinci plana atılsa istemez.

diğer konularda haklısınız yazdım zaten ekstrem ne yazmam gerekiyor diğer konularda haklı olduğunu belirtmem için?..

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Ben çok severim bayılırım. Her şeyim kedilidir. Ama tüylerinden gerçekten hoşlanmam. Geçen arkadaşın yeni aldığı mobilyayı tırnakladı gözümüzün önünde boyasını kaldırdı. Tırnak tahtası olduğu halde hayvanın. Herkes bunu hoş göremez. Ben de her yerde tüy istemem. Tuvaleti evin durumuna göre koku yapabiliyor vs.. sevmiyorsanız da sevmediğinizi söylemekten korkmayın. Çünkü siz ne gereksiz hayvan Allah niye yaratmış demiyosunuz. Evin içinde sevmem diyorsunuz. Hayvanı sevmek başka bir şey aynı evde yaşamak çok başka bir şey.
Kesinlikle öyle evin içinde de sevmem demiyordum artık salona oturdugumuz alana almayalım diyordum 🙂 onunda sebebi eşim kedisine sarılıp film izliyor sürekli veya TV bende benimle ilgilenir kedi salonda olmazsa diye. Yoksa tüyü kokuyu vs kabullenmek zorunda kalmıştım 🙂

DELIveCesur

kk'nın fırlaması..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.525
24.856
Ayrılmasını beklemiş olsaydım nişanlı iken Nisan atardım onun sevgisini gördükçe kabullendim. Fakat düşünsenize benim annem Ankara'da sağlık sorunları yaşıyor eşime annemin yanında olmak istiyorum diyorum bana sebep olarak kediye 900 TL iğne alicam gidemezsin param yok diyor.. siz ne yapardınız veya ne hissedersiniz

ben size konunuzdaki diğer tüm konularda haklı olduğunuzu belirttim zaten..
belki yazım tarzınızdan evliliginizin tek suçlusu kedilermiş gibi anlattiginizi algıladım..

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.901
6.766
diğer konularda haklısınız yazdım zaten ekstrem ne yazmam gerekiyor diğer konularda haklı olduğunu belirtmem için?..
Amacım size sataşmak değil. Dediniz ya çocuğu o adamın ayrılmasını beklemek olmaz diye. Kadın ayrıl dememiş ama adam sen ikinci planda kalacaksın önceliğim onlar da dememiş. Bilse evlenir mi kadınım da başını yakmış.

Umut_2019

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2019
2.311
5.556
35
En azından sizinki hiç bir şey istemeden boşanmayı kabul ediyor. Benim ki bir de benden nafaka tazminat istiyor

DELIveCesur

kk'nın fırlaması..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.525
24.856
Amacım size sataşmak değil. Dediniz ya çocuğu o adamın ayrılmasını beklemek olmaz diye. Kadın ayrıl dememiş ama adam sen ikinci planda kalacaksın önceliğim onlar da dememiş. Bilse evlenir mi kadınım da başını yakmış.

bence davranışlarıyla belli etmiştir önceliğinin onlar olduğunu..
yanı anlarsınız az çok fre verir herkes..
diğer tüm konularda hemfikiriz merak etmeyin 👍🏻

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
En azından sizinki hiç bir şey istemeden boşanmayı kabul ediyor. Benim ki bir de benden nafaka tazminat istiyor
Ben bosanayim diye ben ne istersem verecek durumda su an ailesi beni arıyor kızım barışın vs diye ailesine sizide silerim birdaha onu ararsanız diyormuş

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.901
6.766
bence davranışlarıyla belli etmiştir önceliğinin onlar olduğunu..
yanı anlarsınız az çok fre verir herkes..
diğer tüm konularda hemfikiriz merak etmeyin 👍🏻
Aslında 2 güne bir araması en büyük gösterge. Hiç gelmemiş. Gençlere her zaman şunu diyorum; evlilik yolunda insan uçuş uçuş olmalı. Midesinde kelebekler uçmalı. Ama ayakları yere basan bir ilişki olmalı.. gençler zorla da olsa ilerletiyor içlerine sinmeye sinmeye.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Aslında 2 güne bir araması en büyük gösterge. Hiç gelmemiş. Gençlere her zaman şunu diyorum; evlilik yolunda insan uçuş uçuş olmalı. Midesinde kelebekler uçmalı. Ama ayakları yere basan bir ilişki olmalı.. gençler zorla da olsa ilerletiyor içlerine sinmeye sinmeye.
Evlilik stresindeyim diyordu sebep olarak bende kendimi ona inanmaya programlamis gibi ne derse tamamdı benim için 😒

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.170
5.752
32
Arkadaşlar iyi geceler sürekli burda okuyorum kendimi motive etmek için birde benim konuma fikir verin lütfen... Temmuz ayında severek 7 aylık sevgililigin ardından evlendim 2.5 ay nişanlı kaldım ve eşim istanbulda ben Ankara'da yaşıyorum nişanlılık süresi boyunca 1 kere gelmedi telefon etme sıklığı 2 günde 1 ile sınırlıydı 2 tane kedisi vardı ben evde kedileri sevmediğimi çoğu kez gerek şakaya getirerek gerek ciddi belirttim fakat aldığım tepki hep olumsuz oldu.hayvan sevebilir herkes lafım yok fakat yeni gelin evi olacak her eşya yeni 2 tane kedi onları tüy içinde bırakacak yirtacak vs ki ben hayatımda evcil hayvan beslemiş insan değilim alışmam zor olacaktı.. daha biz evlenmeden düğünden 5 gün önce dişi kedi öldü eşim gömmus ama çok morali bozuk sanki düğünü olacak adam o değil neyse düğünumuzu yaptık salondan ayrıldık evimize gidecegiz artık ben gelinlik o damatlikla böyle boş tarla ağaçlık bı alana gittik arabadan in dedi anlamadım ilk fotoğraf cekinip geri gelicez dedi bı baktım telefonun ışıklarını yaktık kedi mezari arıyoruz gece 1de tabiki çok sinirlendim ve haliyle tepki gösterdim eve geldiğimizde küs girdik bana baya tavır yaptı normal evlilik gecemiz olmadi ertesi sabah uyandım eşim yanımda yok evin içinde aramaya kalktım baktım diğer erkek kediye sarılmış yatıyor anlayış göstermeye çalıştım ama fazla abartı geldi bunlar bana ilgi görmeyi bekledikçe benden dahada uzaklaştı sanki senelerdir evliyiz gibi davraniyordu. Beni ailemin yanina maddi sıkıntim var diye göndermeyip kediye 900 tlye yurtdışından iğne getirtiyordu.surekli ailesi ve kedisi oncelikti bunların çoğunu göz ardı ede ede 4 ay evli kalabildik en sonunda bir baska kadina ınstagram'dan mesaj attığını gördüm sonrasi kavga kıyamet bütün bunlara rağmen şu an beni istemeyen yalancı gösteren güvenmiyorum diyen kendisi oldu ayın sonunda boşanma davam var anlaşmalı bosanacagiz. Hergün rüyamda evimde goruyorum kendimi eşimi görüyorum bazen sesi kulağımda yankılanıyor herşeye rağmen çok sevmişim keşke böyle olmasaydı diyorum ama oluruda yok artık 😒 nasıl atlatılır bilmiyorum 😭😭
Hayvanlari severim ölen bir kedinin arkasindan yas tuttugum bile oldu amaaa esimle kediyi kiyaslayamam herkesin her seyin yeri farkli.Bence o adam ruh hastasi salondan cikip mezar aramak ne?Sen ona video atip sirinlik yapmaya beni sev bak kediyle iyiyiz demeye mecbur musun?Ne munasebet yaa seni senin icin sevmeli su bu yuzden degil.Seninde psikolojin bozulmus bastan olmayacagi belli olan bir evliligin bitmesine üzüluosun oyle mi?Kendine gel lutfen seni seven adamin sesi hayali kulaginda olmazdi nefesi ensende olurdu simdi bu saatte.

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Onun beni sevmediği zaten her şekilde belliymisti ben kendimi inandırmak istemisim. İnsan üzülüyor ne hayaller ile ev kuruluyor aileler borca derde sokuluyor ama herşey farklı sonuçlanınca yıpratiyor bu süreç 😣

Muezzaa

Ey akşam vapuru, sana mı kalır dünya
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
749
979
İnstagram mesajı kısmını bilemeyeceğim ama kedinin kaybı gerçekten çok zor, yaşamayan bilemez. Ben de kedimi kaybettim 2 sene önce, hala arkasından ağlarım, insanın çocuğu gibi oluyorlar. İnsan yeri geliyor keşke bir uzvumu verseydim de o iyi olsaydı diyor, gözünün önünde erimesini izlemek çok acı. Siz 900 liradan bahsediyorsunuz.
Benim eşim temizlik hastası bir adam. Tanıştığımızda söyledim kedilerim olduğunu, onların konforlarından kısamayacağımı söyledim. Zaten garibanlar on sene ömürleri var. Bir de onu tırmalama bunu çizme diye peşlerinde gezip hayat kalitelerini düşürmenin ne anlamı var.
Sonuç olarak kedilerden rahatsız olan eşim şimdi onlarla aşk yaşıyor 😊
Ama onlarla vakit geçirmeden anlamanız çok zor

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
İnstagram mesajı kısmını bilemeyeceğim ama kedinin kaybı gerçekten çok zor, yaşamayan bilemez. Ben de kedimi kaybettim 2 sene önce, hala arkasından ağlarım, insanın çocuğu gibi oluyorlar. İnsan yeri geliyor keşke bir uzvumu verseydim de o iyi olsaydı diyor, gözünün önünde erimesini izlemek çok acı. Siz 900 liradan bahsediyorsunuz.
Benim eşim temizlik hastası bir adam. Tanıştığımızda söyledim kedilerim olduğunu, onların konforlarından kısamayacağımı söyledim. Zaten garibanlar on sene ömürleri var. Bir de onu tırmalama bunu çizme diye peşlerinde gezip hayat kalitelerini düşürmenin ne anlamı var.
Sonuç olarak kedilerden rahatsız olan eşim şimdi onlarla aşk yaşıyor 😊
Ama onlarla vakit geçirmeden anlamanız çok zor
Çok doğru seven olduğu kadar sevmeyenide normal karşılamak lazım.kaldi ki çoğu konuda hiç alışkın olmadığım halde anlayışlı davrandım fakat evliliğimizin henüz yeni olması sebebi ile zaten zor bir süreç bir çok şeye bı anda alışmaya çalışmak benim için zorlayıcı oldu ayrı bir şehir kimsem yok bambaşka bir ev eşimle alışma sürecimiz aynı zamanda kedilere alışma surecim vardı ve hiç ben anlayış görmedim 900 TL mevzusuna gelince tabiki bakımını üstlendiği bir can var ortada sokağa atamaz fakat aileme göndermeyen engel bunu gösteriyor itici bir durum degilmi sizce ? 🙂🙂🙂

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.170
5.752
32
Onun beni sevmediği zaten her şekilde belliymisti ben kendimi inandırmak istemisim. İnsan üzülüyor ne hayaller ile ev kuruluyor aileler borca derde sokuluyor ama herşey farklı sonuçlanınca yıpratiyor bu süreç 😣
Bazen bir kapinin kapanmasi daha guzelin acilmasi icindir ama bir de boyle dusun

Buggsra19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
27
13
25
Kedi yüzünden boşanani da ilkkez görüyorum bence o bu bahane esin seni sevmemiş
Evlenmiş olmak için evlendigini düşünüyorum artık kendi 36 yaşında ben 25 yaşındayim yaşının geçtiğini düşünerek evlenmek isteyip sonrada becermeyenlerden.. bana bahane suç atıp vicdanını rahatlatmak derdi

Myprettyworld

Zekayı Anlamak Zeka Gerektirir
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
523
1.387
Eşimin de evlenmeden önce kedileri vardı, benim de vardı o yüzden biz sorun yaşamadık. Çünkü evlat olarak görüyorduk ikimiz de onları, bizimle birlikte de yattıkları oluyor ikimiz de çok seviyoruz. Evlenmemizdeki neden de oydu, kediyi eve kabul etmeyen sorun çıkaran birisiyle ikimiz de yapamazdık. Sizin kendi hayat arkadaşınızla aranızdaki fark siz o canlıları "kedi" olarak görüyorsunuz, eşinizse "evlat" olarak. Kaç yıllık can dostunu kaybetmiş birisi gidip diğer evladında teselli bulmak istemiş. Birlikte içeride uyumuşlar. Siz bunu anlayabilseydiniz o kediyle beraber hep birlikte uyuyor olurdunuz emin olun. Farklı dünyalardaymışsınız bence.