Boşanıyorum, yardm edin lütfen

meyra21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben 4aylik evliyim ve bosaniorum. esimle nisanlilikdan beri anlasamiorum nisani atmisdim aramizi yapdilar evlendik. evliligimizin ilk günlerinden beri tartisioruz o okumus almanyada yasioruz bendeokumusum dedimki cahil deildir tam aile sözünü dinlior bunlarin ailesinin kurali varmis kadin disari cikamaz kadin arkadasi olamaz internette giremez felan filan annesi herseye karisdi esim hic bise demedi. hep diordumikimizin dedigi olsun orta noktayi bulalim hayir benimdegdigimolsun mutlu oluruz diyordu 4aydir yanliz evde kimsemde yok kafayi yedim.o arkadaslariya bulsur sporuna gider, diorddum evlilik uzmanina gidelim anlasamioz felan hayir cocouk yapalim diordu anlassiriz.
olay oldu annesi bana saydi icindeki öfkeyi döktü ve esim annesin hakli olduunu söyledi ama hakli degildi ben cok kirildim anneme geldim geldigim gün tek bidefa aradi bende sinirden acmadim telefonu erstesi günde babamlara geldi babam konusmak istemdi dahada aramadi. cok abisni örnek alior abisnin esi hic mutlu deil 5senedir hic bi arkadasi bile yok 4duvar arsinda almmanya gibi biy erde. ben hep diordum benimsonum onun gibiolmicak.ben merak ettim belki aramior guru yapiordur diye msj cekdim dedimki evlilik cüzdaniniyollarmisin. oda bana dediki evin anahtarini yolla ayrilamya karar verdiysen evin mobilya taksitini kirayi altinlari borclari paylasalim ve ben calisan biri deilim. insan evlilgii bozulmasin diye caba gösterir tek bidefa gelmis diorki hangi erkek bunu yapar. ve seven adam kredisinin evinin borcunu karisina yüklermi ? yardimci olun lütfen

cryptic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.434
çok saçma evi ikinizin adınamı aldınız

Pozi

Hayat neden şekil yapıyor
Pro Üye
Emoji Skoru
87
Aman aman madem kabul ediyor hemen boşan. Hiç de bir şey ödeme. Ne çok ruh hastası var güzel memleketimde ...

cryptic

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.434
altınlarıda paylaşmamanı öneriririm benim düşüncem
ama senin tazminatın o takılar diye düşünüyorum
keşke evlenmeseydin canım ama nerden bilebilirsin değilmi

Moonlight

Huzur'da..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59
Kelimeleri biraz düzgün yazsaydın, okumak için hevesim olurdu.

sel

👨🏼👼
Pro Üye
Emoji Skoru
894
Adam diye dolaşıyor ortalıkta :KK4:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2019

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 234 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları artık paletten ziyade küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin ağzı, çene üzerinde açık ve büyük bir şekilde belirginleşti. Dokuz gün içinde dil kaslarını oluşturacak dokular yüzü şekillendirecek bögeye doğru kayacaktır. Annelerin ruh hali bugünlerde biraz sinirli olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
48.685

cryptic

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.434
arkadaşlar
konuları vakit ayırabileceyimiz bir günde yazsak
okunabilir olmasına dikkat etsek
birde sorulan soruları elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışsak
nasıl olur sizce

seyyah2806

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
368
acaba nişan attığında aranı yapanlar şimdi mutlu mu? bişey olmuyorsa olmuyordur neden üsteler ki insan. skın bişeyini paylaşma onların sana aldığı mobilyaları bırak kendi ailenın aldıklarını al yada sat ve çık. ne gurursuz bi adam bu böyle yuvası yıkılıyor mal mülk derdinde. gerekirse hakkını mahkemede ara bence.

lovelinya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
nerdeyse 1 saat olmuş konuyu açalı ama tek bi cvp bile yazılmamış konu sahibi tarafından...

Yukarı Alt