Boşanmayı düşünüyorum

nilsutoprak

Geçip giden zamanları bir yerlerde bulsam ;)
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
407
184
Anladım canım
Arkadaşlara katılıyorum burada işsizlik had safhada almış başını gitmiş
Nice üniversite mezunu işsiz
Fransa ın ekonomisi çok iyi durumda değil diye biliyorum ama iş bulabilirsen orada kalmaya bak derim
yarın burdaki iş bulma kurumuna tekrardan kayıt yaptıracağım cocuk bu sene okula başlıyacak kısmetse inşAllah bişi çıkar yada evde çocuk bakabilirim belki şu an için en mantıklısı bu gibi geliyor ya mantıklıca düşününce çocuğum burda okursa öyle ağır sınavlardan geçmiycek istediği işi yapabilecek onun geleceği için burda okuması kat kat daha iyi

nilsutoprak

Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
407
184
bence türkiyeye gelmek son düşünceniz olsun...Fransa da yaşayan tanıdıklarım var orada devlet küçük bebekken kreşlere alıyor...ve çocuk parası veriyor...burada okul bitireceksiniz de işe gireceksiniz... çook zor işler...üniversite mezunları üç kuruşa çalışıyorlar...çocuğunuza bakacak insan var mı burada....ayrıca kocanız sizi göndereceğini söylediğinde kesin bir dille asla gitmeyeceğinizi söyleyin...hazır sosyal olanakları yüksek bir ülkedeyken sırf kocanıza kızıyorsunuz diye kendinizi doldurup zoru seçmeyin...kocanızı kaale almadan orada kendinizi geliştirin ve olmuyorsa boşanıp hayatınızı orada kurun....
yarın burdaki iş bulma kurumuna tekrardan kayıt yaptıracağım cocuk bu sene okula başlıyacak kısmetse inşAllah bişi çıkar yada evde çocuk bakabilirim belki şu an için en mantıklısı bu gibi geliyor ya mantıklıca düşününce çocuğum burda okursa öyle ağır sınavlardan geçmiycek istediği işi yapabilecek onun geleceği için burda okuması kat kat daha iyi

peynirlirecel

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
8.901
18.322
Eğer dedikleri gibi kreş bakıcı hizmeti varsa en azından çocuk belli bir yaşa gelene kadar bekle
Burada alınan asgari ücretle bakıcısı bile karşılayanazsınız
Hop diye duygusal düşünüyoruz ama mantıklı adım atmak gerek

nilsutoprak

Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
407
184
Eğer dedikleri gibi kreş bakıcı hizmeti varsa en azından çocuk belli bir yaşa gelene kadar bekle
Burada alınan asgari ücretle bakıcısı bile karşılayanazsınız
Hop diye duygusal düşünüyoruz ama mantıklı adım atmak gerek
üç yaşında okula başlıyo yarım gün istersek tam günde bırakabiliyoruz
heleki söz konusu çocuk olunca haklısınız .
napiyim bende öyle sinirle kırgınlıkla yazdım işte

peynirlirecel

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
8.901
18.322
üç yaşında okula başlıyo yarım gün istersek tam günde bırakabiliyoruz
heleki söz konusu çocuk olunca haklısınız .
napiyim bende öyle sinirle kırgınlıkla yazdım işte
Elbette haklısın eşine benim burada sinirim bozuldu
Sen de evde onu yok say hiç umursama dili geliştirmeye bak
İşe girersen çok daha çabuk öğrenirsin

Smyryldrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
698
1.409
Siz sanirim surekli kaynananizi birakip birakip gitmenize takılmış . Insanlar neden konuşmak yerine susar ki. Sizde de iyi sabir var. Ben binkez hayırdır ne bu surat diye sorardim

nilsutoprak

Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
407
184
Siz sanirim surekli kaynananizi birakip birakip gitmenize takılmış . Insanlar neden konuşmak yerine susar ki. Sizde de iyi sabir var. Ben binkez hayırdır ne bu surat diye sorardim
sorunca dahada tirebe giriyo kv kendi diyodu zaten git annenleri gör sayılı gününüz var diye

ilkbahar_15

Takvimlerden haberin var mı?Geçiyor yıllar
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
933
1.510
Ne senin derdin? Neden beni göndermek istiyorsun? diye sormadınız mı? Geçinmeye yüzün yoksa hiç zorlama kendini, derhal ceketini alıp çıkıp gidebilirsin deyin. Eşya gibi niye sizi göndereyim, falan diyorki.Ben hiçbir yere gitmiyorum, buyur sen git diyeceksiniz.Kendiniz ve çocuğunuz için çalışın.Eşiniz güven veren bir insan değil. Her an sizi yarı yolda bırakabilir.Aslında kendinizi garantiye alınca, siz ona çekin sepet havasını. Görsün nasıl oluyormuş, canı sıkıldıkça sizi evden göndermek.

Yukarı Alt