Boşanmış anneler , burada toplanalım, hayatı paylaşalım !

Sunshine1234

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
18
5
Çok üzüldüm bu işler parasız zor oluyor ama madde kullanımını kanıtlayıp da aile mahkemesine gidip kendiniz bile dava açarsınız, çocuk da 1 yaşında daha bir an önce kestirip atın.
Ben 2 sene önce boşanma davası açtım sonra çok yalvardı diye affettim, affettiğim günden beri kelimenin tam anlamıyla sürünüyorum, hiç gerek yok.
Gidin açın davanızı, madde kullanmak ne ya baba olmus adam, kaçın kurtarın kendinizi de kızınızı da bosverin

Sunshine1234

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
18
5
Gerçekten mi? Ben de dün eşime artık tamamen ayrılmak istediğimi söyledim, umarım kabul edecek, benim tek derdim çocuğum 2 yaşında, babası her hafta görmek istiyor mutlaka, haftada 1 çocuğumdan nasıl ayrı kalacağım konusu. Ama bu şekilde de artık bir mutsuzluk girdabının içinde kaldım, sizin çocuk kaç yaşında problem yaşadınız mı hiç ayrılık sürecinde?

SecretWomen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
484
367
Ben boşandım fakat ayrılmayı beceremedim . Ne sevgi ne saygı hiç birşey de kalmadı kaç kez ayrılmayı denediysem hepsinde dağıldım dağıttm ve geri döndüm 2 kardeş ayrı büyümesin daha kötü günler görmeyim diye.. çocuğumdan uzak kalamadım yeni normal bir hayata da Başlayamadım cesaretimi kaybettim yenik düştüm hayata.. çocuklar anne baba ile mutlu ama biz artık 2 yabancıyİz hiçbirşey eskisi gibi olmayacak..

azos00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
31
25
Tam 1.5 yil oldu bosanali.
İlk zamanlar , kendim bosanmak istedigim halde cok agladim , cok kahroldum.
Sevgim bitmisti ama kizim icin çok üzülüyordum. Zaten ilgisiz bir babaydi ama yine de kizima haksizlik yaptigimi dusunup kendimi sucladigim zamanlar oldu.
Fakat sonra soyle dusundum. Mutsuz bir evlilikle cocuguma ne kadar mutlu bir anne olabilirdim ? veya hergun kavga gurultu icinde cocugum ne kadar mutlu olabilirdi..
Gel zaman git zaman derken o karamsar , depresif hallerim tek tek geride kaldi.
Artik zerre aklima bile gelmiyor. Iyiki bosanmisim diyorum. Bos bir insan icin Omrunu yakmaya degmez. Kizim ve annemle musmutlu bir yuvamiz var. Kizim cok cokk mutlu. Onu kimseye muhtac etmiyorum..Babasi ise hala bir alkolik ve sorumsuz bir insan. Gecenler de kulagima geldi . Surunuyormus sefil gibi . Beter olsun 😊😊😆😆

chamallows

geçmedi yare sözümüz
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
8.477
13.858
merhabalar herkese
ben bir şeyi merak ediyor ve sizlere danişmak istiyorum
küçük yaşta çocuklariniz bu sureci nasil atlatti?
ben kizimi alip 1 hafta anneme gezmeye gittigimde kizim 2 3 gun sonra geceleri babasinj sayikliyor soruyor
ben babasiz buyudum evet ama hic gormedigim bir insana besleyemedigim duygularla kizimin duygularini eşleştirmem mümkün değil
babasiyla nasil görüştürdünüz çocuklarinizi mesela yatilimi kaliyorlar vs merak ediyorum

Yukarı Alt