Boşayım diyorum siz ne dersiniz ?

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.509
21.179
He biliyorum 150 bin. O parayimi istedin adamdan
Hahahahahhaa
Bende cevremde gore gore boyle oldum. Kasada kilitli duruyor bide biriktiriyorumda bir ay ceyrek bir ay gram seklinde ayarladim kendimi.Aliyorum. Bozuk parada biriktiriyorum. Dunya hali sekerim :KK70:
Aynı ben :KK70: kasa açtım kendime oraya birikim yapıyorum. Nişanda taktığı şeyleri de oraya koydum, bayramda aldığını da koyacağım. Ona da tek kuruş yok zhebjsbshshshsh
Kötü kadınlarız biz :KK70:

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
6.563
13.034
Bütün sorumluluğu üstüne almışsın o da ohh keyif benim deyip yatmış sürekli. Şu bir gerçek ki erkekler yatmaya meyilli. Onları kendi haline bırakmayacaksın sorumluluk vereceksin ki yatmaya vakit bulamasınlar. Yoksa kendi akıllarıyla düşünüp " karım çok yoruldu ,ben bir yardım edeyim" demezler.

Sepesel

Küsmek istiyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
1.650
3.240
İyi geceler herkese arkadaşlar bu fikrimi kimseyle henüz paylaşmadım yalnızca anneme ben bu adamı boşayacam zaten ilerde dedim o da saçmalama dedi o kadar.
Konumuz pinti Sorumsu devamlı yatan koca.
Benşm iki kızım var 4 ve 1,5 yanındalar şu an. İki kuşum da çok küçük eşim onlara karşı çok iyi bi babadır. Ama bana gelince kendisinden buz gibi soğutmayı başardı. Ben 2 yıldır ücretsiz izindeyim ve bu süreçte çok yoruldum. İki kızıma da tek başıma ailemden uzakta kendim baktım ve koca olacak insan akşam eve gelip yemeğini yedi ve yattı. Ben iş yaparken çocuklarla oynadı hafta sonları full yatma derdinde. Nerde bulsam yatıyo ben deli gibi koştu ru rken bunu hep yatarken görüyorum. Artık sinirlerim bozuldu bu konuda 😡
Ayrıca çok iyi maaş almasına rağmen pistinin teki. Hayatta tek derdi para biriktirmek sanki ayy herşeyin hesabını yapar. Benim maaşım iyi çok şükür hiç diyaloğa girmiyordum tüm evin ve çocuğun masraflarını ben karşılıyorum bu paşa para biriktiriyorsu.
Eşime karşı bir sürü kırgınlığım ve gözyaşlarım var ve alamıyorum artık bunları sinir oluyorum kendisine konuştukça gırtlağına basasım geliyo hep tersliyorum ve hakaret ediyorum ama yine de içimdeki acıyı öfkeyi bastıramıyorum.
Özet olarak ben bu adamla yaşamak istemiyorum bir ömür ama yavru kuşlarım var ve babalarına çok düşkündür.
Birde eşimi dışarda gören hayran olur ay ne efendi çocuk ne kibar insan diye ama ben olmuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
Daha dün bu yatma konusuyla ilgili bi konusma geçti eşimle aramda
Tv de “yaparsın aşkım” diye programı izliyoduk
Hani orda bi soru varya eşiniz hayvan olsa hangisi olur
Eşimde bana sordu.bende “ayı “dedim😂
Ama o tek kış uykusuna yatıyo ,sen ekstra yaz uykusunada yatıyosun dedi
Bozuldu ama napim hep yatıyo yada uzanıyo

Bebabey

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2018
355
314
Galiba psikolojisi bozuk mutsuz erkekler böyle eger taş taşımıyorsa felçli gibi yatmak nediryaa. Yatalak bakıyorsun resmen.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-12-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 25 gün kaldı.

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

x_muhendis_anne_x

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
276
233
Boşanmak bu kadar kolay olmamalı başkasına boşan demek de. Çözülemeyecek bir sorun görmedim ben. Biraz başbaşa vakit geçirip sevginizi tazelerseniz gözüne batmaları azalır bence. Ya da evlilik terapisi iyi gelebilir. Boşanılacak bir durum yok gibi ortada.

Scener

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
1.815
2.695
Benimki de cogunlukla yatar. Ya yatakta ya kanepede. Dogumdan sonra iyice batmaya basladi bana. Sen oraya buraya kosturuyorsun adam gamsiz gamsiz yatiyor. Sogumanizdan falan ders almadiysa bir sure ayri kalmakta fayda var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

blondgunes

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
11.150
12.809
Ya kimle dertleşmek hepsi aynı hep bi sorumsuzluk hep bi yatış 😥😥bizimki üstüne birde hödük
herkes aynı dertten muzdarip ,
aylardır çeşmeler bozuk ,
dış kapının anahtar vidası gevşemiş ,
evde bir dünya tamır edilmesi gereken iş var ,
ama benım kocam hiç birin yapmaz ve yapacak adamda getirtmez ,
oturma odamızda asla oturmaz devamlı yatar pozisyonda ,

tut evine bir kadın ne o iş yapsın nede sen ,

ben öyle yaptım rahatım valla

nomunomuchua

6üstü1ömür
Pro Üye
3 Eylül 2012
17.444
35.201
Ya bu yatma konusunda hepsi mi aynı?
Ben benimkinin poposu yok, üzerine oturamıyor sandım bir ara ciddi ciddi.

Öyle sever uzanmayı.

Kanepede k.çının izi yer etti zaten:KK14:

Kötü alıştırmışsınız.
Bilmem değişir mi bu saatten sonra.
Yardımcı olması şart tabi ki..
Konuşun.
Hatta madem iyi bir baba kızlarınız üzerinden yürüyün.
Onlar babalarını işlere ortak etsinler hadi baba birlikte diye :)

safi.naz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
1.458
2.628
Daha dün bu yatma konusuyla ilgili bi konusma geçti eşimle aramda
Tv de “yaparsın aşkım” diye programı izliyoduk
Hani orda bi soru varya eşiniz hayvan olsa hangisi olur
Eşimde bana sordu.bende “ayı “dedim😂
Ama o tek kış uykusuna yatıyo ,sen ekstra yaz uykusunada yatıyosun dedi
Bozuldu ama napim hep yatıyo yada uzanıyo
Tembel hayvan'ı (hayvanın adı bu; tembel hayvan) duymadınız sanırım. Günde 15-20 saat yatıp, geri kalan zmaan diliminde de yemek yiyor ve yattıkları dalı değiştiriyorlar. :)))

Yukarı Alt