Boşayım diyorum siz ne dersiniz ?

Daisy_Happy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.244
İyi geceler herkese arkadaşlar bu fikrimi kimseyle henüz paylaşmadım yalnızca anneme ben bu adamı boşayacam zaten ilerde dedim o da saçmalama dedi o kadar.
Konumuz pinti Sorumsu devamlı yatan koca.
Benşm iki kızım var 4 ve 1,5 yanındalar şu an. İki kuşum da çok küçük eşim onlara karşı çok iyi bi babadır. Ama bana gelince kendisinden buz gibi soğutmayı başardı. Ben 2 yıldır ücretsiz izindeyim ve bu süreçte çok yoruldum. İki kızıma da tek başıma ailemden uzakta kendim baktım ve koca olacak insan akşam eve gelip yemeğini yedi ve yattı. Ben iş yaparken çocuklarla oynadı hafta sonları full yatma derdinde. Nerde bulsam yatıyo ben deli gibi koştu ru rken bunu hep yatarken görüyorum. Artık sinirlerim bozuldu bu konuda 😡
Ayrıca çok iyi maaş almasına rağmen pistinin teki. Hayatta tek derdi para biriktirmek sanki ayy herşeyin hesabını yapar. Benim maaşım iyi çok şükür hiç diyaloğa girmiyordum tüm evin ve çocuğun masraflarını ben karşılıyorum bu paşa para biriktiriyorsu.
Eşime karşı bir sürü kırgınlığım ve gözyaşlarım var ve alamıyorum artık bunları sinir oluyorum kendisine konuştukça gırtlağına basasım geliyo hep tersliyorum ve hakaret ediyorum ama yine de içimdeki acıyı öfkeyi bastıramıyorum.
Özet olarak ben bu adamla yaşamak istemiyorum bir ömür ama yavru kuşlarım var ve babalarına çok düşkündür.
Birde eşimi dışarda gören hayran olur ay ne efendi çocuk ne kibar insan diye ama ben olmuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Bu adamları biz kadınlar böyle alıştırıyoruz. Ona minnet etmeyeyim derken adam rahatlığa alışıyor.
Yapacağınız ilk şey resti çekeceksiniz ve evin hepinizin tüm giderlerini bundan sonra onun karşılayacağını söyleyeceksiniz ve maaşınızı siz kendiniz biriktireceksiniz. Gerekirse alın onun kredi kartını ev alışverişi, giderleri oradan yapın ödesin. Bu sorunu aşın. Mırın gırın ettirmeyin, alınıp al paranı istemiyorum demeyin. Rest.

Tembelliğe gelince kimisi böyle oluyor. Galiba o huyunu değiştiremezsiniz...

Gulenay4040

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
602
İyi geceler herkese arkadaşlar bu fikrimi kimseyle henüz paylaşmadım yalnızca anneme ben bu adamı boşayacam zaten ilerde dedim o da saçmalama dedi o kadar.
Benşm iki kızım var 4 ve 1,5 yanındalar şu an. İki kuşum da çok küçük eşim onlara karşı çok iyi bi babadır. Ama bana gelince kendisinden buz gibi soğutmayı başardı. Ben 2 yıldır ücretsiz izindeyim ve bu süreçte çok yoruldum. İki kızıma da tek başıma ailemden uzakta kendim baktım ve koca olacak insan akşam eve gelip yemeğini yedi ve yattı. Ben iş yaparken çocuklarla oynadı hafta sonları full yatma derdinde. Nerde bulsam yatıyo ben deli gibi koştu ru rken bunu hep yatarken görüyorum. Artık sinirlerim bozuldu bu konuda 😡
Ayrıca çok iyi maaş almasına rağmen pistinin teki. Hayatta tek derdi para biriktirmek sanki ayy herşeyin hesabını yapar. Benim maaşım iyi çok şükür hiç diyaloğa girmiyordum tüm evin ve çocuğun masraflarını ben karşılıyorum bu paşa para biriktiriyorsu.
Eşime karşı bir sürü kırgınlığım ve gözyaşlarım var ve alamıyorum artık bunları sinir oluyorum kendisine konuştukça gırtlağına basasım geliyo hep tersliyorum ve hakaret ediyorum ama yine de içimdeki acıyı öfkeyi bastıramıyorum.
Özet olarak ben bu adamla yaşamak istemiyorum bir ömür ama yavru kuşlarım var ve babalarına çok düşkündür.
Birde eşimi dışarda gören hayran olur ay ne efendi çocuk ne kibar insan diye ama ben olmuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
Boşa canım boşa bu kadar sabretmen mucize Nasıl bi adammış bu bütün gün yatmakta ne demek çıksın dışarı arkadaşları ile kahvehane köşelerinde otursun bar pavyon gezsin hatta okadar gezmeyle bi sevgili de yapsın ikisi birlikte gezsinler sizin sinirlerinizi bozmaya ne hakkı var para biriktirme konusunda hiç affedilir gibi değil bu kadar yerde gezerse bu kadar çok parada biriktiremez tutumlu olmaya ne gerek var geleceği düşünüp yatırım yapılırmı hiç bak burada benim bile sinirlenmeme sebep oldu..o gezerken cam köşelerinde beklesen sabahları çıkıp gelse ne iyi olurdu parasını da kumarda içkide sevgilisine güzel hediyeler alarak harcasaydı keşke....nasıl ömür geçer bu adamla boşan hiç vakit kaybetme fazla gelmiş sana ..Adamda kurtulsun senden

beyaz5806

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Hepiniz fikirleriniz için sağolun genel olarak yatıyo bu tipler 😡bütün masraflar derken çalışırken ben mutfak ve kızların masraflarını karşılıyorum bu paşa da para biriktiriyor ama şu varki kendi için de harcama yapmaz biriktirdijleri ile de araba aldı ev alma derdinde falan. İşe başlayınca her hafta kadın alacağım zaten paramdan da 5 tl bile vermeyeceğim evin masrafları da ortak olacak. Hala benim sinirlerimi zıplayırsa gitsin defolsun nerde yaşıyorsa yaşasın. kızlarımın hatırı var. Çok iyi baba kızlarına ama tembel 😲

gizemliasli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.231
bunlar boşanmak için yeterli sebepler değil ama yeterli bahaneler.siz eşinizi sevmiyorsunuz , anlatımınız nefret kokuyor.

db55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
597
Bence ortada bosanmayi gerektirecek bir sorun yok.

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
Emoji Skoru
35.453
ama yavru kuşlarım var ve babalarına çok düşkündür.
Valla boşanmak istiyorsan bunu sebep gösterme bence, babalarını öldürmeyeceksin, boşanacaksın sadece.

Ama bana göre öyle çok bir boşanma sebebi göremedim. Siz baya bir bunalmışsınız. Eşinizle konuşun, biraz da tek başınıza bir kaç gün kafa dinleyip sakince karar verin.

bilemedimya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
478
Evet yaaa
Benim bir arkadasim en son,hala eski sevgilisinin kredi borcunu ödüyordu
Oyle cahil yada küçük bir insanda degil ya 31 yasında. Herkesin gururu var ama kimse kusura bakmasin evine bakmayan erkek evlenmicek
Ben seyede kızıyorum. Kaynanam koltuk aldi kayinbabam düğün yapti olayına. Ya bir perde bir koltuk alamayan adam ne diye evlenir. Yalan mi kız
Valla buna bende katılıyorum. Sonra kaynanam şunu yapmadı kaynanam bunu yapmadı diye dırdır ediyo gelinler. Hepsi adamın sorumluluğu aslında

Safsarisin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.959
Valla buna bende katılıyorum. Sonra kaynanam şunu yapmadı kaynanam bunu yapmadı diye dırdır ediyo gelinler. Hepsi adamın sorumluluğu aslında
Tabiki öyle. Ya onu geçtim. Adam baba olmuş kaynanası neymis bir corap almamış. E almasın babam benim? Sanki kaynana yaptı çocuğu tobe est.

Cay6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.015
Evet yatmasi benzio bitek 😁😁diger seyler yok bu adam pintiymiss de . Simdikilerde kadina guvenerek evlenior heralde.
Benimkininde yatmasi kismi benziyo... isten gelip yemek yiyip yatto koltikta ellemedim cagirmadim 11 de cagirdim artik yataga git diye kalkmis mutfaga gelmis ben yatiyorm diyo 🤣 kelimeler kifayetsiz

bilemedimya

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
478
Tabiki öyle. Ya onu geçtim. Adam baba olmuş kaynanası neymis bir corap almamış. E almasın babam benim? Sanki kaynana yaptı çocuğu tobe est.
Kaynanadan Doğum hediyesi beklemeyi mi diyosun 😁 bence hiç bişey yapmak zorunda değiller iş güç sahibi ettiyse tamam işte evini de dizsin adam bi zahmet

Yukarı Alt