Boşayım diyorum siz ne dersiniz ?

Safsarisin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.481
Benimkininde yatmasi kismi benziyo... isten gelip yemek yiyip yatto koltikta ellemedim cagirmadim 11 de cagirdim artik yataga git diye kalkmis mutfaga gelmis ben yatiyorm diyo 🤣 kelimeler kifayetsiz
Hahahahahahahahaha yemekten sonra yatmalari o kadar zararli ki. Bu da oyle. Hele dun gece ben bunlari yazarken oyle bisey yapmıştıki bana
Yerleri silecektik
Macin 2.yarisinda dedi. Baktim uyuyakalmis koltukta
Odaya gec yat dedim ben uyandiririm seni birazdan
Gittim uyandirmaya yan döndü yani birak beni demek istiyor gece 4 lere kadar ev temizledm 😁😁😁😁

Safsarisin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.481
Kaynanadan Doğum hediyesi beklemeyi mi diyosun 😁 bence hiç bişey yapmak zorunda değiller iş güç sahibi ettiyse tamam işte evini de dizsin adam bi zahmet
Kiz dogum hediyesi de degil. Daha hamile hani neymis kizin annesi beşik alacakmis kendileri dolap alacakmis kaynana bisey almiyormus sormuyormus. Dogum hediyesi de almak zorunda değiller bencede. Bazi insanlar anne olunca dünyanın sahibi olduklarini sanıyorlar 😁😁

nicorobin

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
788
Ben kızlara üzüldüm 2 mutsuz kişinin arasında kalmak zor olmalı, yani eğer iş hakaret boyutuna gelip saygı kalmadıysa bitmiştir zaten bundan sonra olan o bağrış çağrışlar içinde kalan yavruların psikolojilerine olur.

Gizemalkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
242
İyi geceler herkese arkadaşlar bu fikrimi kimseyle henüz paylaşmadım yalnızca anneme ben bu adamı boşayacam zaten ilerde dedim o da saçmalama dedi o kadar.
Konumuz pinti Sorumsu devamlı yatan koca.
Benşm iki kızım var 4 ve 1,5 yanındalar şu an. İki kuşum da çok küçük eşim onlara karşı çok iyi bi babadır. Ama bana gelince kendisinden buz gibi soğutmayı başardı. Ben 2 yıldır ücretsiz izindeyim ve bu süreçte çok yoruldum. İki kızıma da tek başıma ailemden uzakta kendim baktım ve koca olacak insan akşam eve gelip yemeğini yedi ve yattı. Ben iş yaparken çocuklarla oynadı hafta sonları full yatma derdinde. Nerde bulsam yatıyo ben deli gibi koştu ru rken bunu hep yatarken görüyorum. Artık sinirlerim bozuldu bu konuda 😡
Ayrıca çok iyi maaş almasına rağmen pistinin teki. Hayatta tek derdi para biriktirmek sanki ayy herşeyin hesabını yapar. Benim maaşım iyi çok şükür hiç diyaloğa girmiyordum tüm evin ve çocuğun masraflarını ben karşılıyorum bu paşa para biriktiriyorsu.
Eşime karşı bir sürü kırgınlığım ve gözyaşlarım var ve alamıyorum artık bunları sinir oluyorum kendisine konuştukça gırtlağına basasım geliyo hep tersliyorum ve hakaret ediyorum ama yine de içimdeki acıyı öfkeyi bastıramıyorum.
Özet olarak ben bu adamla yaşamak istemiyorum bir ömür ama yavru kuşlarım var ve babalarına çok düşkündür.
Birde eşimi dışarda gören hayran olur ay ne efendi çocuk ne kibar insan diye ama ben olmuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
Boşan kız 🤣

bakmayageldim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Çocuklarınız mutlu bir anneyi de hak ediyor.Yardım almayı deneseniz bir derim, tabi kocanız yanaşır mı bilmem.İstifçilik huyu var mı merak ettim doğrusu.Erkeğin emek vermediği ve maddi anlamda sorumluluğunu bilmediği evliliğin bir ayağı sakat oluyor bence de.Dengede kalmak da zorlaşıyor.Umarım dertlerinize bir çare bulursunuz.

MevsimlerGibisin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.149
Yatma konusunda benım eşimi anlattınız sanki, bıraksam hayatını yatarak geçirir. Koltukla ayrılmaz bütün oldu adam. Bende çocuklardan bunaldıkça sürekli ona sarıyorum bu ara.
Ama pintiliğe gelince gercekten çekemem pinti olsa, tüm sorumluluğu size atmış elini eteğini çekmiş resmen. Çok mu taviz verdiniz kendinizden, bu kadar fedakar olmayın bu erkek milletine ne kadar fedakarlık yapsanız o kadar yaranamazsınız.

derinndeniz

July<3August
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
682
Öncelikle sakin olun, konunuzu okuyunca birden gidip eşinizi boğazlayacaksınız sandım :confused:

Boşa gitsin diyemeyeceğim, bahsederken bile yüreğim sızlıyor benim. Evet boşanmalar oldukça arttı ama evlenmeler de bu kadar kolaylaşmasa keşke.. hakkınızda en hayırlısı olsun

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
51.370
Niye babasiz buyusunler? Olmuyor ya babalari?

Tembel yatan erkek zor ama cocuklarinda kucukmus.. ah kadinlar ne cektik behhh

Babayani

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.925
Tembel hayvan'ı (hayvanın adı bu; tembel hayvan) duymadınız sanırım. Günde 15-20 saat yatıp, geri kalan zmaan diliminde de yemek yiyor ve yattıkları dalı değiştiriyorlar. :)))
Kız koala değil miydi o? 🤔

Yukarı Alt