Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bosh çekmeceli dondurucu kullanan var mı?

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve NuRuM_29 tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : NuRuM_29
  1. NuRuM_29

NuRuM_29 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bosh'un 7cekmeceli dondurucusu var ama bosh adı üstünde boş marka diyolar ama ben kararsızım. Arçelikteki 6 cekmeceli dondurucuyu mu alsam boshdaki 7 cekmeceli mi?
    Aranızda kullanıcılar varsa, bana yardımcı olabilir mi Lütfen???

2. 4 Kasım 2010
  3. sssccc

sssccc Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    61
    evimizde bosch derin dondurucu buzluğu altta olan modelden kullanıyoruz. o kadar memnunuz ki anlatamam. her şeyi ilk günkü tazeliğiyle koruyor ve koku olmuyor. daha önceki buzdolabımız arçelikti ama servise gitmekten evde kullanamadık desem yeridir.

4. 4 Kasım 2010
  5. only_you

only_you aşksın sen... Üye

Ödül Puanları:
    106
    bosh ...boş markamıymış bunu diyenler arçelik kullanalar mı yoksa arçelik iğrenç ama pek toz kondurmuyolar

6. 5 Kasım 2010
  7. NuRuM_29

NuRuM_29 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Bosh kullancılarından duymuştum ben servisininde iyi olmadığını. Kararsızım şu an. Bu derın dondurucuyu kulllanan varsa daha iyi olurdu yaada arçeliğinkini.. Kimse yok mu??

8. 14 Kasım 2010
  9. bsrcnr

bsrcnr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    walla dondurucuyu bilmem de bizim bütün eşyalarımız bosh ve cok kalıtelı fıyatında anlasılır zaten. adı üstünde boş diyenler için boş ınsan oldukları kanatındeyım laf olsun torba dolsun diye konusmuslar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.