bosh marka makinem var

MaystenG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.364
2.861
Bosch, siemens, samsung, arçelik aslında güzel ve kullanışlı markalar. Alt veya arka tarafındaki kapağı açıp temizledin mi? Belki hortumunda sıkıntı var. Buradan yardım edemeyiz, servise göster bence.

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.483
1.531
hiç memnun değilim tam yıkamıyo ayrıca nekadar beklersem bekleyim ıslak bırakıyor ne yapmam lazım ?
Hangi model, biz de yeni Bosch bulaşık makinesi aldık, yıkama bittikten sonra acayip bir plastik kokusu var, araba lastiği gibi kokuyor. Sizin de öyle mi? Ben müşteri hizmetlerini aradım servis gönderecekler.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.483
1.531
Bu arada yenimi aldınız?

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.142
5.242
Bizimki de Bosch adına güvenip tercih ettik ama asla tavsiye etmiyorum .

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.483
1.531

browni__

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
78
121
Bende bosch kullaniyorum aksine cok memnunum. Deterjanla ilgili sıkıntı yasiyor olabilir misiniz?

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.483
1.531
Tam olarak hatırlamıyorum ben genel olarak program performanslarından memnun değilim.
Yıkamasına bir şey diyemem benim matlaşmış kaşıklarımı pırıl pırıl yaptı. Deterjandan kaynaklanıyor olabilir. Hangi deterjanı kullanıyorsunuz? Ben bir ara Pril’in sıvı bulaşık deterjanını kullandım bütün tencerelerimi matlaştırmıştı.

Yukarı Alt