Boya yapmak istemiyorum diyenler

Arastirmaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkdaşlar normal kına yakmak istiyorum(kına taşı değil) saç diplerim 1 parmak kalınlığında enine açıldı.Saç boyuda kulak memesinden biraz aşağıda sizce yakılabilirmi?? önemli olan dipleri ama uçlara zararı olurmu yoksa biraz daha mı beklemeliyim.AcİL senağlama

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
1 parmak kalınlığında enine açıldı ne demek cnm ? saçında boya var mı?ben maalesef kına hakkında bir şey bilmiyorum kınayı sanırım bakım için yakmayı düşünüyorsun

Arastirmaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
1 parmak kalınlığında enine açıldı ne demek cnm ? saçında boya var mı?ben maalesef kına hakkında bir şey bilmiyorum kınayı sanırım bakım için yakmayı düşünüyorsun
kuzu ama benim çok beyazım var şimdi 3 parmak kalınlığında oldu enlem boylam fark yapmıyor kına yakarsam kökü başka uçları başkamı olu ki acaba?kendi saç rengi sarı kahve karışık saçlarımdada kızıl akınca :açık kızıl ve koyu kızıl kaldı şimdi rengarengim...
şöyle birşeyde var ben kına yakmak istiyorum ama açık kızıl renk değilde siyaha dönük bir renk istiyorum kına taşı hariç bir formülü yokmu bunun fisfisfis

paytakordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kına saç köklerini kapattığı için saçın hava almasını engelliyomuş ve bu nedenle saç dökülmelerine neden oluyomuş diye biliyorum.saçlarında seyrelmeler varsa yapma bence bu sefer iyice döker saçını.

Arastirmaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu sitede saçına hiç kına yakan yokmu ki yorumları çok az alıyorum anlamadım

SEPTEMBER LOVE

eylül gelini
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.981
arkadasım sacına kın yakmıstı sonradan cok pısman oldugunu cok ıı hatırlıyorum cunku sonra hıc bır boya sacını tutmadı cok ugrastı ve kuafore kınanın saclara hava aldırmadıgını soylemıs yanı zararlı demıs kına hakkında bıldıgım bu

grin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hint kınası yapmıştım daha önce. döktü saçımı. burda okuduğum kadarıyla da kimse memnun değildi kınadan. bilgine...

KuKuRuZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benimde arkadaşım yapmıştı inanılmaz döküldü saçları çok pişman oldu..Hala uğraşıyo saçlarını eski düzenine sokmak için

M

MeDuSa

Ziyaretçi
boya yapmak istemiorum diyenler demişsin bende sandımki boyada kınada istemeyenler yazıo :))

anneme kına yapmıştık iyi oldu dökülmedi ama ben hint kınası yaptım mahvetti saçlarımı

Yukarı Alt