böyle daha nereye kadar :(

G

gamze_8

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: gamze_8
Herkese Merhaba
Arkadaşlar daha öncede böyle bi yazı yazmıştım.Ama bulamadım.Konuşmaya çok ihtiyacım
oldugu için yazıyorum.Sizlerinde yardımı beklıyorum akıl kalmadı resmen artık.4 seneye yakın görüştüğüm bir erkek arkadaşım var.2 seneye yakın bı zamandır da artık cıddı bı adım atalım dıyorum ama hep oyalıyo son zamanlar özellikle iyice kavga gürültü....Ben diyorum istiyorsan ailen gelsin adı konsun istemiyorsanda bu iş biter herkes kendi yoluna.Hep bugun yarın haftaya ailem gelicek dio ama ıkı senedır hep aynı.Artk katlanamıyorum bitti diyorum bu seferde benım karım olucan beklıcen kapıya gelıo tehdıt edıo tamam dıyorum okadar sevıyosan aılen gelsın bugun yarın napmam gerekıo artık bilmiyorum dayanamıyorum son bi haftadır hergunum aglamakla gecıyo senağlama lutfen bana bı yol gösterın

sonuyok

özlem kokan kızım
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
1.717
71
ağlama canım belki ailesi seni istemiyordur o da sana bişi diyemiyodur eğer böyleyse açık konuşsun dimi ya ne bu

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
1.143
5
Cnm üzülme lütfen bak öncelikle cok ciddi oldugunu iyice anlat sewgiline bide sakin ol restini cek tehdit etmesinede izin werme insalah en kisa zamanda düselir

E

Elis

Ziyaretçi
demekki istemiyo zorlama bence,,sen zararli cikarsin..............evlenirsiniz ama esin ayri dunyada yasar daha kotu,,,Allah korusun...............bosver.....kismet degilmis de....otur konus....istemiyosa soylesin.olum yokya ucunda...........

L

lakhesis

Ziyaretçi
hayatım neden onunla iyimser bi konuşma yapmıyorsun?
neden istetmek istemiyor diye..
bu soruları kendimiz örenmeye çöalışırsak eğğer çocuk kaçö yaşında? işi var mı? ailesi nasıl insanlar?

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
7.297
346
4 sene az bir zaman degil,sanki seni oyaliyor gibi geldi..hadi onlarida gectim yani belki gecerli bi sebebi vardir belki heycan yapiyordur ama neden seni tehtid etmesine izin veriyorsun yada seni tehtid eden biriyle nasil bir gelecek düsünüyorsun...simdi tehtid ediyor yarin ne yapar sence?

Yaxsxama Dair

Hercai hayat...
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2007
620
2
Bence birazda mantıklı düşünmeye çalış şuanda duygu karmaşası içerisindesin,evlilik çok ciddi bir konu,evlilik sorumluluğunu bilincini taşıyabilecek bir insanmı karşındaki kişi,aile babası olma vasıfları varmı,aile yapısı nasıl bu çok önemli eğer karakter çatışmasıda yaşıyorsanız bence bu ilişkinin sonu yok.İyi düşün öyle karar ver.

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
4.118
2.610
En başta bu çocuk seni üzüyor neden hala evlenmeyi düşünüyorsun.:1no2:
İlla 4 yıl birlikte oldunuz diye oldu bittiyemi getireceksin.
Karım olacaksın diyip kapıya dayanmakta neyin nesi dağ başındamıyız
Mantıklı düşün arkadaşım... :1hug: patron geldiiiii

hadibakem

oğlum bırakma anneni
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
5.621
10
bence kesin tavrını koy derim
ben evlenmek istiyorum sende istiyorsan aileler tanışsın diye
öyle tehtit etmekle falan sevgi kanıtlanmaz
getirsin aileyi iş ciddiye binsin neyi bekliyor yani.

umarım en hayırlı kararı verirsin canım.

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.865
3
Bir benim erkek arkadaşımmı evliliğe çook sıcak bakan

Canım ailesi istemiyor olabilir mi?

Ama genede bu şekilde konuşma tarzı bana da oyalıyormuş gibi geldi..

İnşallah yanılıyorumdur.Al karşına konuş.Aynı hamam aynı tas devam ediyorsa

ilişikini sürdürmen gereksiz evlilik düşünmüyor demektir..!!:1closedeyes:

Dediğim gibi inşallah yanılıyorumdur:Saruboceq:

Bu davranışlarının sebebi başkadır:1hug:

Yukarı Alt