böyle daha nereye kadar :(

lodos_2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
19
0
Senin yerinde olsam hiç beklemem,sevdiğinden eminsen eğer annesini ara ona sor beni sitiyormuusnuz yoksa istemiyormusunuz bende ona göre yoluma devam etcem de.tanışmıyormusunuz.bence bir şekilde annesiyel görüş derim ben.

A

ateşçiçeği

Ziyaretçi
ciddi ciddi konuş onla mantıklı bi sebep yoksa ayrıl uzattıkça adın onla anılacak duyulacak vb...ona mahkum musun?

D

destinaber

Ziyaretçi
canım 4 sene emek verdıgın halde neden oyalıyor kı maden karım olucaksın dıyor
o zaman gerekenı yapsın yada aılesı ıetemıyor olsa bıle
acık acık konussun sakladıgı gızledıgı bır seymı var acaba desem
4 yıldır tanıyorsun bılmelısın
bence acık acık hıc tavız vermeden konus
ne olacaksa olsun en azında sevgınızın sonu bellı olur

P

prensesim__67

Ziyaretçi
al karşına ciddi ciddi konuş bi derdin varsa birlikte cözelimde gayet yumuşak ol eeger yok bişey diyosa annesinin nosunu iste telde olsun tanışalım de bakalım ne dicek cvbı ne olacak enazından konuşmalarından bişeyler anlarsın heralde

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
7.561
20
ben tehdit olayına takıldığım için başka bir şey yazamayacağım. Şu aşamadayken ilişkiniz tehdit etmeye cesaret eden biri evlendikten sonra size hayatı nasıl zindan eder diye düşündüm bir an. Çok hatta fazla cesur bulurum sizi hala evlenmeyi düşünüyorsanız. Umarım hayatınıza size zarar gelmeyecek şekilde devam edersiniz.

yutub

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
26
0
ben erkek arkadaşının bu tutumundan açıkçası şu sonucu çıkardım daha doğrusu hissettim..oyalamaktan ziyade sanki seni kullanıyor gibime geldi..ilişkiniz ne boyutta bilmem ama bence seni hayatının sonuna kadar değil götürebildiği yere kadar istiyor..iyi düşün..dünyadaki tek erkek o değil..hayat insana bir kez veriliyor..pişmanlığını ömrün boyunca çekeceğine şimdiden bırak..:nazar:

G

gamze_8

Ziyaretçi
Çok teşekkürler herkese
İlk başta şunu söylim tehdit ediyo ben seni istemiyorum falan deyince sonra beni bırakmana tahammül edemiyorum biliyosun sinirliyim deyip saatlerce gönlümü almaya çalışıyo.Daha sonra dün okadar sinirlerim bozulduki annesini aradım akşam üzeri uzun konuştuk konuştuk.Çok istiyorlar.Annesi gidelim isteyelim dediğinde benim işlerim var onları halletmem gerek ondan sonra dio ( Ama öle iş falan yok yalan) Annesi bide dediki bi gelio ben istiyom gidip isteyelim bi yok bekleyin diomuş(Ne saçma yaaa)Çok çok rahat bi insan ne kadar gesem tozsam kardır dio heralde.Onun rahatlıgı bana batıo artk.Kendisinede dedim ailen gelene kadar bidaha beni arama (Ama nerde saat başı arıo..)Bakalım ne olucak.

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
1.519
2
sanki belalı birine bulaşmışsın gibi geldi bana..
tehditler falan..madem
sen onun karısı olacakmışsın o zaman ne gerekiyosa
yapsın bi an önce,yada seniş bıraksın sende
evlenecek birini bul kendine değilmi???
bi süre daha bekle bence cnm..baktın ailesi hala gelmiyoo
buraya kadarmış de ve bitir derim ben...seni oyalamasına izin verme

G

gamze_8

Ziyaretçi
Şöyle söylim kaç defa bitti dedim kaç defa sehır dısına cıktım herseferınde ya geldi evdeysemde eve gelıp gıtmıyo saatlerce babam bıraz delıdır gercı bılıo annesı falan geldıgınden haberı var en son dedım senle ugrasamıcam babama verıcem hattımıda bundan sonra babamla muhattap ol falan dedım banada şöyle gelioki saplantı haline gelmiş sanki onda aslında

Yukarı Alt