Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Brazilian Blowout yaptıran var mı??

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve __ilknur__ tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : __ilknur__
  1. __ilknur__

__ilknur__ Aktif Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar,

Brazilian Blowout ile saölarını düzleştiren var mı? Fakat kutusu beyaz olan Brezilian Keratin ya da Global Keratinden bahsetmiyorum. Çikolata renkli kutusu olan Blowout'tan bahsediyorum.

2. 20 Kasım 2010
  3. __ilknur__

__ilknur__ Aktif Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    31
    Sizden cevap çıkmadı. Ben de bu arada yaptırdım arkadaşlar. Çok da memnunum.

4. 4 Mart 2011
  5. DNZGKSL

DNZGKSL Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Şu an mahkemelik oldukları için firma iflas etti ve kapandı. Nedeni de içindeki kimyasal düzeyinin tavan olması. Globali öneririm. Bir daha yaptırmak istersen. Zaten brazilian blowot die bişi kalmadı :)

6. 4 Mart 2011
  7. valhala

valhala Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan canım..
    bir bilgim olmadığı için cevap verememiştim saba.
    kusura bakma.

8. 23 Nisan 2011
  9. fincan06

fincan06 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    güle güle kullan

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.