Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

duysin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
140
51
37
Arkadaslar brezilya fonunden somra sac uclarim yiprandi.sampuandan sonra saclarim cok sertlesiyor tarayamiuyorum.bc bonacure acil kurtarma kürünün maskesini kullansam fonu bozar mi.bir de saci yumusak yapacak sampuan oneriniz varsa cok sevinirim

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Eylül 2007
14.904
8.015
Arkadaslar brezilya fonunden somra sac uclarim yiprandi.sampuandan sonra saclarim cok sertlesiyor tarayamiuyorum.bc bonacure acil kurtarma kürünün maskesini kullansam fonu bozar mi.bir de saci yumusak yapacak sampuan oneriniz varsa cok sevinirim
Brezilya fönü bu negatif etkileri tedavi etmek için kullanılıyor oysa ki... Ne marka ürün kullandınız ki saçınız bu hale geldi? Biliyorum sinir bozucu, benim de başıma geldi...

Hayır acil kurtarma kürünün maskesi fönü bozmaz, hiç bir maske ve saç kremi fönü bozmaz. Gönül rahatlığı ile kullanın.

duysin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
140
51
37
Kuaforde yaptirdim.bio keratindi markasi.saclarim yipranmis da degildi fon bu hale getirdi.bc nin sac kreminde sodyum var o da zarar vermez mi acaba?sanirim kalitesiz keratinden oluyor bu yipranma.birdahakine kendim yapicam.sizin neden yipranmisti

duysin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
140
51
37
Kullandigim sampuan da su anda kuaf tuzsuz sampuan.sampuandan mi keratinden mi bilemedim.dustan cikinca sacim kalip gibi oluyor.acilmiyor

BayanBilinmeyen

Kızım, Abla Oluyor. 👨‍👩‍👧‍👦
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
2.171
1.841
Merhabalar 1.5 hafta once bende Brezilya Fönü yaptirdim.. Normalde kuru olan saclarim asiri yumusak oldu. Hatta normalde yikanmazsa 6 gunde falan yaglanan saclarim 1 gun icinde yaglanmaya basladi :KK43: Buna nasil bir cozum bulabilirim. Kuaf şampuanimin adi +Keratin yaziyor. Acaba sacimi yaglandiran Sampuanim mi :KK43:

duysin duysin benim sacima kullanilanda BioKeratinGold markasiydi. Aslinda en uygun marka. Hatta bana 70 tlye yaptilar. Düz olmasinda sorun yok ama hemen yaglaniyor gibi. Yapısıyor. Cok sönük sanki

skantaron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
144
83
Ben de 2 gün önce brezilya fönü yaptırdım :KK49:yarın yıkanacak. Fönü yaptıkları marka Keratheraphy di ancak şampuan ve kremi kuaförümde kalmamış netten araştırınca da biraz pahalı geldi açıkcası bu markanın ürünleri. Ben de HC Care Brezilya Fönlü Saçlar için olan şampuanından sipariş verdim. İçerik bilgisine ulaşamadım ama ürün açıklamasında sülfat sodyum klorür SLS SLES paraben ve formeldehit içermez yazıyor. Siparişim gelince içindekiler kısmını buraya editleyeceğim.

skantaron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
144
83
HC Care şampuanı ve kremi beğendim içerikleri ekliyorum. Özellikle krem çok iyi daha sürer sürmez belli oluyor yumuşaklığı:KK68: P_20180102_125858_1.jpg P_20180102_130548_1.jpg

RPars

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mart 2018
18
2
31
Merhaba arkadaşlar kesinlikle aşırı ısı tavsiye etmem ne olursa olsun
Aşırı ısı saçı saçı her şekilde bozar
Size tavsiyem benim rutin olarak kullandığım şampuan,kremi ve maskesi evet biraz pahalı ama kalite düzeyi her şeyi ortaya koyuyor ve her 2 ayda bir verdiğim parayı kesinlikle hak ediyorlar analarının ak sütü gibi helal olsun onlara neyse marka övmeye kaçtı sanırım biraz :KK76: Arkadaşlar benim önerim ; Liquid keratin dir.

Durubeyaz16

Sen beni yenmedin...Çünkü ben seninle oynamadım.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
738
1.822
37
Merhaba arkadaşlar kesinlikle aşırı ısı tavsiye etmem ne olursa olsun
Aşırı ısı saçı saçı her şekilde bozar
Size tavsiyem benim rutin olarak kullandığım şampuan,kremi ve maskesi evet biraz pahalı ama kalite düzeyi her şeyi ortaya koyuyor ve her 2 ayda bir verdiğim parayı kesinlikle hak ediyorlar analarının ak sütü gibi helal olsun onlara neyse marka övmeye kaçtı sanırım biraz :KK76: Arkadaşlar benim önerim ; Liquid keratin dir.

Ay çok güldüm bugün.

Kendi kendine hakkını helal edeni de ilk kez görüyorum. Helal olsun size vallahi :confused::KK8::KK70:

elizann05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
12
0
30
Merhaba kizlar Brezilya fonu için bu katı şampuanı kullanmak istiyorum.icerigi uygun mudur?

Eklentiler

• Screenshot_20200716-161904.png
    Screenshot_20200716-161904.png
    187,9 KB · Görüntüleme: 8