Bthcg normalmii yardim

seryu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
505
511
Canım değeri iyi şükür, önemli olan 2 günde iki kat artması taakip gerek inşlh giderek yükselir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tarasahil

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
121
219
Ben de aynı durumdayım, 3. tüp denemem test günü 81'di, ama maalesef 2 gün sonra katlanarak gitmedi, sadece 105 oldu, doktor son bir umut yarın bir daha bakalım dedi, ama çok az ümit var, muhtemelen düşecek dedi. Ben kaybettim bebeğimi, ilaçlarımı da kestim, sizin artış çok daha iyi görünüyor, önemli olan artışın iyi olması, sağlıkla kavuşun inşallah, ben çok moralsizim, ilk denememde 8 haftalık kalbi durdu, bu 3. denemem 5. gün embriyosu koyduk daha iyi olacak dediler, ama maalesef sonuç hüsran :KK43:

Bebecikk411

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
5
2
Ben de aynı durumdayım, 3. tüp denemem test günü 81'di, ama maalesef 2 gün sonra katlanarak gitmedi, sadece 105 oldu, doktor son bir umut yarın bir daha bakalım dedi, ama çok az ümit var, muhtemelen düşecek dedi. Ben kaybettim bebeğimi, ilaçlarımı da kestim, sizin artış çok daha iyi görünüyor, önemli olan artışın iyi olması, sağlıkla kavuşun inşallah, ben çok moralsizim, ilk denememde 8 haftalık kalbi durdu, bu 3. denemem 5. gün embriyosu koyduk daha iyi olacak dediler, ama maalesef sonuç hüsran :KK43:
Insallah hep beraber sonuclarimiz katlanarak artar ikimiz beraber bozmayalim morelimizi gercekten morel onemli

asminreina

Popüler Üye
Pro Üye
5 Temmuz 2010
2.881
894
Kızlar hiç bi zaman karamsar olmayın. Doğru dua edin her zaman.
Benim 2 hormonum eksık doğustan ve ilaçla adet oluyorum. Ayda 1 yumurta atmıyorum. Ve gittiğim bütün cerrahlar çocugun olmaz dedi. Burdan buldugum arkadasların doğru yönlendirmesiyle tüpe gerek kalmadan yumurta takibiyle üçüzlere hamile kaldım. 8. Haftada birinin kalbi durdu ve şuan 5 aylık ıkızlerım var. 11. Gün 33 cıktı ve sonra hep ikiye katlayıp 50.000 leri gördüm.
Nasip her zaman. Rabbimden isteyin.
Geceleri kalkıp dua edin.benim imkansızken mucizelerim benimle. Allah sizlerede nasip etsın. 5 tedavinin ikincisindede hamile kaldım ama işini bilmeyen cerrah dolu etraf.kan uyusnazlıgı ve 3 gende pıhtıya yatkınlık varken kan sulandırıcı vermedı doktor genetıkte kan pıhtılasması çıktı. Sonrakı doktorların hiçbiri önermedi aret kamar hariç. Bende onu dinledim. Sonuclarımı mail attım sana kullanma derler ama hamile kaldıgında mutlaka kullan dedi. Ve ben burda aydının en meşhur prof perinatologundan fırca yedim kan sulandırıcı yuzunden. Üstelik aret kamar sana diyebilir sana bişey olsa omu gelcek istanbuldan falan bi sürü laf etti. Ama iyikide devam etmişim ki bu konuda aret bey harıc kımseyı dinlemedım.şeker yuklemesı, grip aşısı gibi sormam gereken ne varsa ona sordum saolsun cok yardımcı oldu..
sezeryandan 23/14 tansıyonla allaha şükür bi yerim felç olmadan çıktım. 4 gun tansıyon takıbı için kaldım. O yuzden herseyı doktorlarada bırakmayın. Ben burdakı profu dınlesem belkı pıhtı atabılırdı.
Ama bana göre degerin iyi ve ıkıyede katlamış. İnşallah senin ve diğer yazan arkadasında saglıkla yukselır.

Yukarı Alt