Bu ay gebelik bekleyen hatunlar gelin birlikte bekleyelim­čśÄ batlar─▒ alay─▒mmm

ece_hatun1

Mele─čimi Bekliyorum.. ­čĹ╝­čĆ╗­čśŹ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2019
Emoji Skoru
60
Insallah hamis olda birsuru msj at ­čśüole bse olsa varya ben mutlulukdan delirir aglarim valla haykiririm herkese hamileym dye ­čśé­čśé­čśé­čśé
Bend e kesin ├Âyle yapar─▒m diyorum e┼čime supriz yapar─▒m videolu falan ama kesin ko┼čup hemen s├Âylerim dayanamam ben ­čśé­čśé

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 24-02-2020

Hamileli─čimin 9. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 218 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 16-18 mm oldu. A─č─▒rl─▒─č─▒da yakla┼č─▒k olarak 0.94 gr. Bebe─činiz bir s─▒v─▒ ile ├ževrili olsada akci─čerleri hava al─▒p vermek i├žin ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒ndan dolay─▒ bo─čulma s├Âz konusu de─čildir. Bebe─čpinizin ihtiya├ž duydu─ču oksijen bebe─če g├Âbek kordonu yard─▒m─▒yla sizin taraf─▒n─▒zdan g├Ânderilir. Bebe─činizin kol ve bacaklar─▒ bug├╝nlerde hareket etmeye ba┼člayacak. Ultrason da bu hareketleri g├Ârebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

ece_hatun1

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2019
Emoji Skoru
60

Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 16-18 mm oldu. A─č─▒rl─▒─č─▒da yakla┼č─▒k olarak 0.94 gr. Bebe─činiz bir s─▒v─▒ ile ├ževrili olsada akci─čerleri hava al─▒p vermek i├žin ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒ndan dolay─▒ bo─čulma s├Âz konusu de─čildir. Bebe─čpinizin ihtiya├ž duydu─ču oksijen bebe─če g├Âbek kordonu yard─▒m─▒yla sizin taraf─▒n─▒zdan g├Ânderilir. Bebe─činizin kol ve bacaklar─▒ bug├╝nlerde hareket etmeye ba┼člayacak. Ultrason da bu hareketleri g├Ârebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Elcindmla

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 Eyl├╝l 2018
Emoji Skoru
11
Arkada┼člar test yapmadan ├Ânce birde sizlerin yorular─▒n─▒z─▒ alay─▒m bat 6 s─▒yd─▒ 1 g├╝n ge├žti ge├žen hafta lekelenme ve ka┼č─▒k a─čr─▒m vard─▒ ama ge├žmi┼čti. Bug├╝n hem g├╝n├╝m ge├žti hem de sa─č kas─▒─č─▒mdaki a─čr─▒ daha ┼čiddetli ┼ču an. Adet a─čr─▒m gibi de─čil ama ├žok a─čr─▒ yap─▒yor. En k─▒sa zamanda test yapacam ama neden b├Âyle oldu ki

Drkdrk

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 A─čustos 2018
Emoji Skoru
437
Canim bnde gecen ay kimyasal gebelik yasadim bu ay ovulasyon la takip ettim 14.gunu olmasi gerekiyodu bugun 16.gun 2-3gun sildigimde cok cok az kahve leke gordum hala adet kanamasi yok acaba hamile olabilirmiyim­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 20-02-2020

Hamileli─čimin 10. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 214 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin d─▒┼č kulaklar─▒ bug├╝n yada yar─▒n ┼čekil olarak tamamlanm─▒┼č olacak. Bebe─činizin poposuyla, ba┼č tac─▒ aras─▒ 22-24 mm oldu. Erkek ve di┼či genital b├Âlgesi hala ├žok benzer. Bebe─činizin cinsiyetini ultrasonda g├Ârmeniz ├žok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 6 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 23 mm. (Ba┼čtan Popoya)

20Zeynaa

Annem gibi,anne olmak istiyorum!!!
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
29 Kas─▒m 2018
Emoji Skoru
13
Ya┼č
36
Arkada┼člar test yapmadan ├Ânce birde sizlerin yorular─▒n─▒z─▒ alay─▒m bat 6 s─▒yd─▒ 1 g├╝n ge├žti ge├žen hafta lekelenme ve ka┼č─▒k a─čr─▒m vard─▒ ama ge├žmi┼čti. Bug├╝n hem g├╝n├╝m ge├žti hem de sa─č kas─▒─č─▒mdaki a─čr─▒ daha ┼čiddetli ┼ču an. Adet a─čr─▒m gibi de─čil ama ├žok a─čr─▒ yap─▒yor. En k─▒sa zamanda test yapacam ama neden b├Âyle oldu ki
Cnm bence bi test yap adette gecikmi┼č zaten ├ž─▒kar

ece_hatun1

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2019
Emoji Skoru
60

ece_hatun1

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2019
Emoji Skoru
60
Arkada┼člar bir┼čey sormak istiyorum sizlere... d├╝n ak┼čam az bir┼čey adet sanc─▒s─▒ gibi sancim oldu sabah kahverengi ak─▒nt─▒lar─▒m oldu ama bu hep b├Âyle oldu 10 g├╝n boyunca.. sanc─▒m var adet olam─▒yorum.. ├žok rahatsizim kasiklarim mahvediyor beni kramp giriyor, kasiliyor, batiyor ├žok a─čr─▒m oluyor adetliyken ├žekilen sanci da oluyor.. d├╝n teste yaptim bir┼čey ├ž─▒kmad─▒ neden b├Âyle oluyor olabilir.. bir de unutmadan diyeyim sinirlenince sanki adet olacak gibiyim sanci giriyor hareket etsem i├žimden bir┼čey dusecekmis gibi oluyorum...

morpella

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2018
Emoji Skoru
45
Ya┼č
20
k─▒zlar bi sorum olacak reglimin 6. g├╝n├╝ hi├žbir zaman 6. g├╝n├╝mde kanamam olmazd─▒ en fazla 4 g├╝n s├╝rer ama bu d├Ânem hala kanamam var d├╝n ve bir ├Ânceki g├╝n yoktu neden ┼čimdi geldi anlamad─▒m ­čś│­čĄö

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 23-03-2020

Hamileli─čimin 5. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 246 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n, bebe─činizin kaslar─▒, kemikleri, omurili─či ve kalp geli┼čimi i├žin b├╝y├╝k bir g├╝n. Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebe─čin kalp geli┼čimine do─črudan etki eden besin maddeleridir. Bu elementler sinir uyar─▒lar─▒n─▒n iletimi, kalp kas─▒n─▒n kas─▒lmas─▒, kaslar─▒n gev┼čemesi ve kas─▒lmas─▒ i├žin ├žok gereklidir. Bebe─činiz karaci─čeri bug├╝nlerde olu┼čmaya ba┼čl─▒yor.

Yukar─▒ Alt