• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

bu bacaklar nolacak :(

anatolians

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
1
0
merhaba hanımlar.üniversite sınavına hazırlanıyorum ve babamla yaşadığımdan mütevellit okul-dershane zamanları fast food tarzı gıdalarla beslendiğim için beş altı kilo aldım.kendimi bildim bileli kalın bacaklara sahiptim ama bu yıl iş çığrından çıktı.gerek sınav stresim gerek ailevi sıkıntılarım gerek bu kilo meselesi derken-estetik görüntüme takıntı derecesinde önem veriyorum malesef ki-psikolojim iyice çöktü.spor yapmak benim için imkansız gibi çünkü sabah 9 akşam 9 okul ve dershanede oluyorum.birkaç ay önce diyetisyene gidip üç kilo vermeme rağmen geçirdiğim bir ameliyat dolayısıyla tüm kiloları fazlasıyla geri aldım.şimdi kendi kendile dikkat etmeye çalışıyorum.bildiğim bir sağlık problemim yok çok şükür.basen ve kalça eritme konusunda önerebileceğiniz egzersiz,kür veya herhangi bir deneyiminiz varsa minnettar olurum.(turuncu elbise yazınki halim)
 

Eklentiler

Merve

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
7.595
19.487
Ben bi ara step ayakkabısı giymistim gün icerisinde cok yürıyen bi insanım. Kilo kaybetmedim ama bacaklarim incelmisti. Alti oval yuruyus ayakkabilari var kilo vermekle ilgili reklamlari oluyodu o ayakkabilarin. Anlatabildim mi bilmiyorum ama ise yarar bence. :KK70:
 

Cilvelikedicik

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
215
304
Canım benim bacaklaimda kalin 1 2 gün öncesinde youtubeda bkk idmani diye birşey buldum bacak karın kalça diye geçiyor yani dinlenmeli falan da 1 ve 2 diye videosu var düzenli yaparsan etkisi olacağına inanıyorum18 20 dakikalık birşey
 
Yukarı Alt