Bu da benim derdim,a├žmayan orkidem ­čîŞ

Hemsireehaniimm

I'm no ordinary woman,my dreams come true­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2019
188
342
Budaman─▒z laz─▒m.
Ben ├ži├žekleri d├Âk├╝l├╝r d├Âk├╝lmez ├╝├ž├╝nc├╝ bo─čumdan keserim. Senede iki kere a├žar. I┼č─▒k sever. I┼č─▒k alan yerde durur haftada iki g├╝n yunurta ba┼člad─▒─č─▒m suyu d├Âkerim.
Ben de yumurta suyu kullan─▒yorum, ├╝├ž├╝nc├╝ bo─čumdan de─čil de, sararma ba┼člayan yerden yani ikinci bo─čumun ├╝st├╝nden buday─▒p tar├ž─▒n s├╝rd├╝m. Sizce uzay─▒p tomurcuklanma olur mu? Budad─▒─č─▒m halinin foto─čraf─▒n─▒ da ekledim ­čśŐ

Hemsireehaniimm

I'm no ordinary woman,my dreams come true­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2019
188
342
Merhaba tar├ž─▒n ve maden suyunu bende tavsiye ederim bir de kesinlikle topra─č─▒n─▒ de─či┼čtirmeyi deneyin ├Âzel kabuklu topra─č─▒ var kendi ├Âzel besi.i de var. Yerini be─čenmemi┼č olabilir g├╝ne┼č alan bir yere koyun
Cam ├Ân├╝ olur mu, topra─č─▒ da dedi─činiz gibi b├Âyle kabuklu par├žalar olan de─či┼čik bir toprak. Bir de orkide besini ve ha┼članm─▒┼č yumurta suyu kullan─▒yorum, g├╝ne┼č vuruyor durdu─ču yere ama direk de─čil t├╝l kesiyor biraz

Khomyuk

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Haziran 2019
432
1.437
Ben de yumurta suyu kullan─▒yorum, ├╝├ž├╝nc├╝ bo─čumdan de─čil de, sararma ba┼člayan yerden yani ikinci bo─čumun ├╝st├╝nden buday─▒p tar├ž─▒n s├╝rd├╝m. Sizce uzay─▒p tomurcuklanma olur mu? Budad─▒─č─▒m halinin foto─čraf─▒n─▒ da ekledim ­čśŐ
G├╝ne┼č al─▒yorsa a├žar bence­čśŐ

jeatimo

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 May─▒s 2019
48
40
Cam ├Ân├╝ olur mu, topra─č─▒ da dedi─činiz gibi b├Âyle kabuklu par├žalar olan de─či┼čik bir toprak. Bir de orkide besini ve ha┼članm─▒┼č yumurta suyu kullan─▒yorum, g├╝ne┼č vuruyor durdu─ču yere ama direk de─čil t├╝l kesiyor biraz
Ablamin da cam ├Ân├╝ ama d├Âk├╝ld├╝ soldu orkidesi benimkinin ─▒┼č─▒k almasi ├žok g├╝zel ne fazla vuruyor ve serin kal─▒yor. T├╝l kessin biraz daha iyi olur hatta

Yukar─▒ Alt