Bu da benim gelin arabam olacak insallah..

erusmenac

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
9
0

temmuzdaki düğünümüz için bu arabayı kiralamak istiyoruz, nişanlım ve birer vosvos hayranıyız ve bu arabayı google dan aratarak bulduk Kiralık Vosvos - vosvos kiralama - woswos kiralama - düğün arabası - düğün otosu - eşsiz vosvos- dünyada tek - ilginç vosvos gelin arabası gelin otosu gelin arabasi diye de bir site yapmış adam bu araba için, yazdığına göre dünyada 1 eşi daha yokmuş el yapımı özel bir üretimmiş.. ancak sadece 2 kişilik, mecbur damat kullanıcak gelin yanında oturacak..
kiralayan bir şirket değil, şahıs.. ve düğün için rezervasyon yaptırmak istediğimizde ücretin yarısını peşin kapora olarak talep ediyor başka türlü de rezervasyon almıyor, elbet kendince haklı sebepleri vardır..

sizin araç hakkındaki yorumunuz nedir acaba, bir de bu aracı kiralayan oldumu daha önce yada gören duyan sahibini tanıyan? pek emin olamıyoruz :KK43: ama çok da istiyoruz... yeryüzünde başka bir eşi olmayan bir arabaya bineceğiz sonuçta :KK43: plakası 35 ama araba istanbuldaymış bu arada...

karar veremiyorum yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :KK59:

erusmenac

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
9
0
evet bende rengine aşık oldum arabanın şeytan kırmızısıııııııııı :KK69:

ama işte güvenebilirmiyim bilmiyorum :26:

sedabayrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
358
5
valla araba mükemmel bence bu özel günde olabilecek en özel araba.. benden size tavsiye araç sahibiyle aranızda sözleşme imzalayın eğer adam kendine güveniyorsa ve sahtekar değilse imza atmayı kabul edecektir.. Para konusunda veya aracın güvenirliği konusunda bir sözleşme yaparsınız en kolayı bence bu hem de tereddütünüz kalkar ortadan..
mutluluklar dilerimmm:KK9:

malibusever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
7
0
aaaaa !! inanamıyorum! bu arada burdadamı varr?
geçen sevgililer gününde nişanlımla kiralamıştık..

sahipi çok iyi biri, tam vosvosçu ( araba modifiye tabi ama )
çokta iyi anlıyor, başınıza bir iş gelirse bile yardım edebileceğini söylemişti - tabi bir iş gelmedi -
arabayı gerçektede görmeniz gerek!
tam bir şahane...

bence gelin arabası için fevkaladee !! :nazar:

vay be..burdada karşıma çıktıı :) :KK52:

fatovas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
240
0
çok güzel bir arabaymış bu arabanın kirası ne kadar bizde düğünümüzde değişik bir araba kiralayalım istiyoruzda?

chucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
320
2
ayyyy bayıldımmm resmen :KK66::KK66:
bende gelin arabamın kırmızı vosvos olmasını çok istiyorum.. hatta kendime bir tane kırmızı vosvos almayı bile istiyorum...

Yukarı Alt