Bu da benim sivilce savaşımın sonu! (Ağrısız ama sık sivilcesi çıkanlar baksın... )

denizden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
877
78
merhaba, bende sivilce sorununu 22 den sonra yaşamaya başladım 27 yaşındayım her sabah muhakkak bir tane sivilcem var ve artık iz kalmaya başladı çok dr a gittim krem ve hap verdiler hapları içemedim bebek düşüncemiz olduğundan. kremler 10 gün geçirdi tekrar başladı belki sizin kadar ilaç krem kullanmadım ama bi kaçını kullandım. imex i lazer uzmanı annemin leke silme işlemini yaptıktan sonra kullanması için vermişti fondoten gibi bir ilaç olarak biliyorum. bende söylediklerinizi muhakkak alıp uygulayacağım. çünkü artık çok mutsuz güne başlıyorum. başka tavsiye edebileceğiniz birşey varmı?
Canım tavsiye edebileceğim herşeyi yazdım ilk sayfada... Yalnız aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımın problemi de hormonel çıktı, bir yaştan sonra ortaya çıkan sivilceler çoğu kişide hormonlara bağlı oluyormuş genelde arkadaşımın doktoru söylemiş... Ona doğum kontrol hapı verdi doktoru, ancak sen bebek düşündüğün için bu tedaviyi uygulayamazsın... Ama hormonları düzenlediği söylenen hayıt tohumundan bahsediliyor forumda çokça, bebek düşünen insanlar da kullanıyormuş ama tabi sen bir kadın doğum uzmanı doktoruna danış bunun için de... Normal zamanda içmenin zararı yokmuş diye biliyorum, biraz araştır ve doktoruna sor...

miskett_arzu

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2018
96
15
sebamed compact sabun diyince 2 farklı sey cıkıyo.. Hangisi acaba? :KK70:

SpamKutusu

😒😒
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
288
412
Evet canım yeşil hatta sana fotoğrafını da koyuyorum... Hatta kimse yanılmasın diye diğer kullandıklarımın da fotoğrafını çeker koyarım birazdan...

Eki Görüntüle 711473
Eki Görüntüle 711515

Sebamed kompakt sabun sabah akşam...
İmex merhem sabah akşam... Sabah yüzüme pudra süreceksem altına da uyguluyorum imexi...
İlk 2 ay boyunca avicap kapsül: epital dokuların hızlı onarılması için...
Haftada 1 kere sebamed clear face köpük... (isteğe bağlı)
Haftada 1 kere de ipek yüz kesesiyle yumuşakça temizliyorum cildimi... (isteğe bağlı)

Ben bu şekilde kullandım ve yararını çok gördüm... İsteğe bağlı yazıklarım çok şart olduğunu düşündüğüm şeyler değil... Ayrıca cildinizde sivilcelerden kalma izler varsa ilk 1 hafta gece acnelyse sabah imex kullanabilirsiniz duruma göre 2 gecede 1 acnelyse de olabilir...
Sebamed compact mi yoksa yeşil sabunu mu kullandınız ikisi farkli degil mi?

Yukarı Alt