Bu da benim sivilce savaşımın sonu! (Ağrısız ama sık sivilcesi çıkanlar baksın... )

sultaniye

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2013
1
0
ben imex i kullandım
fondoten gibi
kapatıyor ama
yag tobacıkları yaptı bende bıraktım,ama sabunu deneyecegım
azelderm den memnun kalmıstım hala onu kullanıyorum
evet bende imex kullanmıştım ama yüzüm zaten yağlı imex yüzümü iyice parlak gösteriyodu bıraktım.
clindoxly süper bi ilaç bende çok işe yaradı ama düzenli olarak kullanmak gerekiyo

denizden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
877
78
Regl dönemlerinde çıkan sivilceler ve izleri vardı tetradox kullandım geçtiler şükür. Şuan nemlendirici ve yüz yıkama jeli kullanıyorum sadece. Bu bahsettiğin sabunu alıcam yaz için iyi olur teşekkür ettim :)
Ne demek umarım işine yarar =) Cildi kurutmuyor çok da güzel temizliyor... Ph değeri uygun olmayan sabunlarla cildimizi yıpratmamalıyız... Ve cildi kurutan sabunlarda genelde tepkisel yağlanmaya sebep oluyor...

Son düzenleme:

denizden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
877
78
evet bende imex kullanmıştım ama yüzüm zaten yağlı imex yüzümü iyice parlak gösteriyodu bıraktım.
clindoxly süper bi ilaç bende çok işe yaradı ama düzenli olarak kullanmak gerekiyo
Benimde yüzüm yağlı canım ama ben genelde yatarken sürüyorum imexi yastığımın üstüne de fazladan kılıf örtüyorum yatarken, yastığım boyanmasın diye... Clindoxyl ben kullanamam, içeriği benzoil peroksit olan ilaçlara karşı sonradan bir alarji oluştu bende... Yüzüme benzoil peroksit içeren ne sürersem süreyim göz kapaklarım şişip, kızarıyor ve kuruyor... Azıcık bile sürsem bunun olduğunu anladım... 1 yıl boyunca benzamycin kullandım sonrasında böyle bir alarji başladı...

Uzun süre clindoxyl kullanırsan eğer sonrasında bendeki gibi bir alarji oluşursa, arama nedenini diye söyleyim dedim... Ben baya nedenini aradım anlamadım benzoil peroksitten olmuş olabileceğini...

Son düzenleme:

denizden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
877
78
$kullandıklarım.jpg

Sebamed kompakt sabun sabah akşam...
İmex merhem sabah akşam... Sabah yüzüme pudra süreceksem altına da uyguluyorum imexi...
İlk 2 ay boyunca avicap kapsül: epital dokuların hızlı onarılması için...
Haftada 1 kere sebamed clear face köpük... (isteğe bağlı)
Haftada 1 kere de ipek yüz kesesiyle yumuşakça temizliyorum cildimi... (isteğe bağlı)

Ben bu şekilde kullandım ve yararını çok gördüm... İsteğe bağlı yazıklarım çok şart olduğunu düşündüğüm şeyler değil... Ayrıca cildinizde sivilcelerden kalma izler varsa ilk 1 hafta gece acnelyse sabah imex kullanabilirsiniz duruma göre 2 gecede 1 acnelyse de olabilir...

denizden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
877
78
Bu arada ipek yüz kesesini internette olmadık fiyatlara satan siteler gördüm sakın oralardan almayın, watsons'dan aldım ben 3 lü paket olarak satılıyor fiyatı: 5,90... Eğer almayı düşünüyorsanız daha fazla para vermeyin...

Son düzenleme:

moherx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
356
13
3aydır sıvılcelenmeler var kızlar dematolojı uzmanı tetradox cleocin nadixa verdı kullanan varmı aranızda varsa deneyımlerınızı paylasırmısınız

Moon_Princess

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
33
0
3aydır sıvılcelenmeler var kızlar dematolojı uzmanı tetradox cleocin nadixa verdı kullanan varmı aranızda varsa deneyımlerınızı paylasırmısınız
Diğerlerini bilmiyorum ama tetradox pek işe yaramıyor ilk başta yarar gibi oldu dahay sonra kullanmama rağmen hiç içmiyormuşum gibiydi

Yukarı Alt