Bu da önce bekleten, doğumda ise acelesi olan Ece'nin hikayesi...

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
canımm doğum hikayine çok duygulanarak okudum çok cesur bir anneymişsin sen maşşaallah bende istiyorum bi bebeğim olmasını ama henüz gelmedi 2 yıldır... senin gibi bir anne olacam Allahın izniyle çok duygulandım ama okurken ellerine sağlık bebeğini sağlıkla büyütttt... çok harika bir annesin.....

cerez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nasil okudum ben bile bilmiyorum..
heyecanla okudum inanki ..
rabbim kizina uzun ve saglikli bi ömür versin..
annesine babasina sevenlerine bagislasin..
darisi bizim basimiza hayirlisiyla

:nazar: :nazar:

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
cnm bende 40 haftayı doldurmak üzereyim....sanısrsam normal yapamıcam die dusunurken senin yazını okuyunca sevindim....çünkü hiç açılmam yok daha..cnm allah analı bablı buyutsun eceni...darısı banaaaaaa..bende artık dogurayımmmmmmm

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım tebrik ederiö seni... Allah analı babalı büyütsün. Doğum hikayene bayıldım hihohoytt :KK70::KK70::KK70:

E

EU3

Ziyaretçi
canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.. hikayeni okurken sanki kendimi doguruyomuş gibi hissettim ben sezeryan oldum ama öncesinde 4 cm açılmam ve 6 dk 1 sancım vardı normal dogum yapmak çok zor bişi yapanlara helal olsun ....

Nergis26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.280
çok güzel anlatmışsın bence süper bi doğum tam hayalimdeki gibi süprizli ve çabuk, tebrik ederim Allah bağışlasın ecenizi

nurgunhan

2. melegini bekliyor :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Gözün aydın canım Allah bağışlasın.. açılmanın hızı beni çok şaşırttı gerçekten.. epiduralsiz kolay bir doğum olmuş diyebilirim..

Yukarı Alt