Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

bu durumda gebe olunur mu?

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥ Üye

Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar ben şimdi saat 3 te sonuç almayı bekliyorum ama bişi sorcam,gebliğin ilk günlerinde lekelenme olur mu?kahverengimsi?boşuna mı umutlanıyorum yoksa yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?:çok üzgünüm:

2. 4 Ağustos 2008
  3. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    163
    ben de tahminen bi hamile kaldığım güne yakın, bi de adetim 5 gün gecikmişken olmuştu, ama toz gibi bi leke yoğun diildi

4. 4 Ağustos 2008
  5. eylul166

eylul166 Guru Üye

Ödül Puanları:
    438
    bende de olmuştu ve hamileyim şu anda

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.