• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

Bu gun ne yemegi yapdin bazilarina fikir olsun ­čĄŚ

Bahar2930

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 May─▒s 2020
1.067
856
36
Merhablar hanimlar hergun ne yemek yapdigimizi burda paylasirsak cok sevinirim hem ben hemde benim gibi hergun kalkipda ne yemegi yapsam diye dusunen bayanlar icin cok iyi fikirler olur bence :kk77: :halay:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 05-02-2021

Hamileli─čimin 22. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 130 g├╝n kald─▒.

Bu noktada bebe─činiz ├žok zay─▒f, yal─▒n durumda. V├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒nda sadece %3,5 oran─▒nda ya─č bulunuyor. Bu oran ├Ân├╝m├╝zdeki hafta ve aylarda de─či┼čecek. Bebe─činizde biriken ya─člar do─čumdan sonra g─▒da ve enerji olarak bebe─činiz taraf─▒ndan kullan─▒lacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 470 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 26.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Nurs5825

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Ocak 2020
101
119
32
Tereyaginda tavuk gogusu kizarttim ustune biber ve domates dilimi,yanina salata ve yesil nane bugun hafif ama lezzetli bi menu oldu:kk77:

Nurs5825

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Ocak 2020
101
119
32
Ben artik populer yemeklerimi yazdim buzdolabinin ustune astim , her hafta sirayla yapiyorum nerdeyse 10 gunluk menu hazir ee 10 gunden sonra ba┼ča donunce i┼čim bayagi kolay oluyor ki onceden cok zorlanirdim

Bahar2930

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 May─▒s 2020
1.067
856
36
Ben artik populer yemeklerimi yazdim buzdolabinin ustune astim , her hafta sirayla yapiyorum nerdeyse 10 gunluk menu hazir ee 10 gunden sonra ba┼ča donunce i┼čim bayagi kolay oluyor ki onceden cok zorlanirdim
Neymiski 10 gunluk menunuz bizede soleyin bizde ole yapalim valal hergun ne pisircem diye canim cikiyo ­čśĆ

Bu noktada bebe─činiz ├žok zay─▒f, yal─▒n durumda. V├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒nda sadece %3,5 oran─▒nda ya─č bulunuyor. Bu oran ├Ân├╝m├╝zdeki hafta ve aylarda de─či┼čecek. Bebe─činizde biriken ya─člar do─čumdan sonra g─▒da ve enerji olarak bebe─činiz taraf─▒ndan kullan─▒lacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 470 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 26.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Bahar2930

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 May─▒s 2020
1.067
856
36

balpamuk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
4 Eyl├╝l 2011
3.220
9.911
Ben bug├╝n hindi sote yapaca─č─▒m, yan─▒nda da havu├ž, kabak, patates ve patl─▒candan olu┼čan kar─▒┼č─▒k sebze soteleyece─čim.
N Nurs5825 men├╝n├╝z├╝ bizimle payla┼čmak isterseniz biz de istifade ederiz.­čśŐ B├Âyle bir rutin olu┼čturmak ├žok iyi fikir asl─▒nda, ben de yapay─▒m.­čĹŹ­čĆ╗ ─░lk olarak evde en sevilen yemeklerin bir listesini ├ž─▒karmak iyi olabilir.­čśŐ

zeynones2

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 A─čustos 2016
5.548
7.382
Yo─čurt ├žorbas─▒
Patl─▒can Oturtma
Pirin├ž Pilav─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum

Mandarins

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Eyl├╝l 2012
926
1.442
iki haftada bir mutlaka bunlar─▒ yapar─▒m. ger├žekten herg├╝n ne yapsam de─či┼čik die d├╝┼č├╝nmek insan─▒ yoruyor, fikir olsun diye benimkiler;
├ž├Âkertme kebab─▒, salata (kolay lezzetli bir de ┼č─▒k duruyor)
h├╝nkar be─čendi, pilav
k─▒ymal─▒ kuru fas├╝lye ya da bamya
f─▒r─▒nda somon.

sekersizcikolata

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Temmuz 2017
336
889
Arad─▒─č─▒m grubu buldum
:halay:
Ben ak┼čama kar─▒┼č─▒k k─▒zartma yap─▒yorum sar─▒msakl─▒ yo─čurt ve domates sos. O kadar. Hafta sonu neyse de hafta ici bu yemek olay─▒ beni benden al─▒yor. I┼čten ├ž─▒k─▒p eve gelmem 7 bu├žuk oluyor valla. Her g├╝n ├Ânerileri 4 g├Âzle takip ederim

balpamuk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
4 Eyl├╝l 2011
3.220
9.911
Bu gruba kimse bir ┼čey yazmad─▒ yahu ke┼čke devam etseydi fikir al─▒┼čveri┼či g├╝zel olurdu­čśé

Kmsl Hnd

KIZLARIM HER┼×EY─░M­čą░­čą░­čą░
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
7 Ocak 2018
15.024
36.504
31
Bu gruba kimse bir ┼čey yazmad─▒ yahu ke┼čke devam etseydi fikir al─▒┼čveri┼či g├╝zel olurdu­čśé
Oca─č─▒na d├╝┼čt├╝m diye grup var can─▒m ├žo─čunluk orda yaz─▒yor can─▒m bak istersen

balpamuk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
4 Eyl├╝l 2011
3.220
9.911
Oca─č─▒na d├╝┼čt├╝m diye grup var can─▒m ├žo─čunluk orda yaz─▒yor can─▒m bak istersen
Aaa s├╝persin! ├çok te┼čekk├╝r ederim bilgi i├žin.­čśŐ Hemen takibe alay─▒m.­čĹŹ­čĆ╗­čśŹ