• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bu illetten bıktım artık :(

yalnizkus

sorular...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
194
162
Kızlar. Yaklaşık 4 yıldır bu illetle uğraşıyorum. Ne olduğunu anlamadım gitti. Bu sebepten evlenmeyi falan hiç istemiyorum artık.
Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonunda :mad:

Hadicnmsende

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
304
229
Türkiye her anlamda geriye gidiyor, tıpta da! Ne deyim üzüldüm. Yurt dışına gidebilme imkanın varsa orada görünmeni isterim. İnşallah tedavisi olan bişeydir. Çok geçmiş olsun

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.537
1.430
Genital herpes olabilir mi ? Anlattığınız duruma benziyor bi ciddiyete gösterin ve kan tahlili yaptırın

Nur_hayat2005

Hemşire hanııımmm 👩🏼‍⚕️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
1.368
2.138
Adetlere yakın veya adet döneminde çıkıyosa sinakort ampül diye bi ilaç var içine enjekte edip içindeki enfeksiyonu kurutmak lazım hem enfeksiyon yayılmasın hem de anında müdahele için tabii bunu doktorun yapması lazım iyi bir dermatologa görünün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Unlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
20
4
Kızlar. Yaklaşık 4 yıldır bu illetle uğraşıyorum. Ne olduğunu anlamadım gitti. Bu sebepten evlenmeyi falan hiç istemiyorum artık.
Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonu

Unlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
20
4
Merhaba, herpes olabilir, kolladial gümüş suyu alınız hemen ve karbonatla birlikte herpesli bölgeye yıkama yapınız 2-3 güne geçer ve tekrarlamaz (gümüş suyu iki markayı da denedim swk daha kuvvetli sanki, 40pm aldım ben, içelebiliyor, isterseniz)

1453suko

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
31
0
Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonunda :mad:
İbrahim sarac oglu dut kürü yap lütfen

Yukarı Alt