Bu kadar kredi yükünün altına girmek rasyonel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

donotsaygoodbye

Mustafa Kemal'in askerleriyiz!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.130
Hiç öyle bir derdim yok. Paramı malımı sakınmam.
Borcu benim, araba senin üzerine olsun dedi zaten ama kabul etmem zaten bu şekilde de. Gerçi banka o şekilde kredi verir mi onu bilemiyorum
Yarın bir gün adam sizden ayrılır, bir ay içerisinde evlenir . Siz de onun karısıyla binip gezdiği arabanın kredisini ödersiniz. Yaşanan gerçek bir olaydan bahsediyorum. Bunu da yazın aklınıza.

drlsxxx

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
192
aynen valla. hani jeep alalım ne bileyim volvo sen de güvende hisseder kullanırsın ben sana öğretirim diyen de yok 2 kapılı playboy arabalarına bakıyor.

ya bu adamın bencil olduğunu ilk konusunda da söylemiştim ama kendisi çok sevdiği için gözü kör olmuş bence. çok fedakarlık yapıyor herşeyi kendi fedakarlık yapıyor adamın yaptığı fedakarlık da birlikte akşam yemeği yemek. 🤦🏼‍♀️
Playboy arabasi kesinlikle 2 kapılı araçlar. Yeni yetme nerde sabah orda aksamcilarin . Biz gördüğümüz zaman aynen böyle düşünüyoruz. Adamin niyeti belli kadın üzerinden rahatlik . Tek başına kalsa o maaşla değil araba ev kirasıni ve gecimini ancak yapar . Düğün için bir tarafini sikmak zorunda kalir. İnşallah konu sahibesi nin gözü açılır. Ne diyelim.

donotsaygoodbye

Mustafa Kemal'in askerleriyiz!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.130
aynısını yazdım.. kim yaşadı bunu? yapar bu erkek milleti. 🤬
Hemşire bir arkadaşım. Kredi çektirdi adam ona (kendisi sigortalı bile değildi), o parayla araba aldı. Bir hafta sonra soğuk davranmaya başladı, kız ondan ayrılsın diye her şeyi yaptı ama arkadaşımın gözü kördü. Baktı kız ayrılmıyor “düğünü erteleyelim, hazır değilim şu an, ben arabayı en kısa sürede satıp sana parasını veririm kredini kapatırsın” dedi. Bir baktık adam evlenmiş tabii ki arabanın parasını vermedi. Kız adamın kredisini kaç yıl ödemeye devam etti. Ailesi katil olmasın diye onlara da bir şey diyemedi. Erkekler her b... yer.

drlsxxx

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
192
Konu sahibesi konuya erkek arkadaşınin evlilik söyle masraflı böyle masraflı diye DİR DİR ettiğinden bahsetmiş . Baktıkça sinirleniyorum sinirlendikce bakıyorum. Konu sahibesi SENİN ÇEVRENDE SANA MANTIKLI AKIL VERECEK ERKEK ARKADAŞINİN NİYETİNİ YORUMLAYACAK BİRİSİ YOK MU ? KK sakinleri olarak biz ne desek adam yine ikna edecek bir tarafı bulur .

kara biberimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.229
Hemşire bir arkadaşım. Kredi çektirdi adam ona (kendisi sigortalı bile değildi), o parayla araba aldı. Bir hafta sonra soğuk davranmaya başladı, kız ondan ayrılsın diye her şeyi yaptı ama arkadaşımın gözü kördü. Baktı kız ayrılmıyor “düğünü erteleyelim, hazır değilim şu an, ben arabayı en kısa sürede satıp sana parasını veririm kredini kapatırsın” dedi. Bir baktık adam evlenmiş tabii ki arabanın parasını vermedi. Kız adamın kredisini kaç yıl ödemeye devam etti. Ailesi katil olmasın diye onlara da bir şey diyemedi. Erkekler her b... yer.
ay çok şaşırdım... inanılmaz... nasıl başlarını rahatça yastığa koyabiliyorlar ya bu vicdansızlıkla.

hele evlendikten sonra kredi ödemesi çok fenaymış. cidden evlat acısı gibi koyar insana. yazık üzüldüm arkadaşınıza.

Anamnez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.237
Konu sahibi kardeşim ben bu adamın seninle evlenecegine adım gibi eminim. Sadece senin emeklerini taktir etmeyeceğine,yaptığın tüm fedakarlıkların zaten olması gereken olağan şeyler olduğunu ,hatta arabayı kendisinin aldığını ve ödediğini de soyleyecegine de eminim.

kara biberimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.229
Playboy arabasi kesinlikle 2 kapılı araçlar. Yeni yetme nerde sabah orda aksamcilarin . Biz gördüğümüz zaman aynen böyle düşünüyoruz. Adamin niyeti belli kadın üzerinden rahatlik . Tek başına kalsa o maaşla değil araba ev kirasıni ve gecimini ancak yapar . Düğün için bir tarafini sikmak zorunda kalir. İnşallah konu sahibesi nin gözü açılır. Ne diyelim.
rahatlık olsa neyse... kadın üzerinden caka satmak bu. evliyken başkalarıyla takılsa böyle bi adam şaşırmam mentalite aynı çünkü. bu havayı kime atmak istiyorsun diye cırlardım ben olsam. yani bana hava atma hevesin olmalı senin bana kendini iyi göstermek için çırpınmalısın elaleme değil. neyse çok şey yazmak istemiyorum konu sahibi her konuda böyle gördükçe başta kızdım artık üzülmeye başladım aslında eski konuları da fena. cinsellik mevzuları da çok kötü bence.

kara biberimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.229
Konu sahibi kardeşim ben bu adamın seninle evlenecegine adım gibi eminim. Sadece senin emeklerini taktir etmeyeceğini ,yaptığın tüm fedakarlıkların zaten olması gereken olağan şeyler olduğunu ,hatta arabayı kendisinin aldığını ve ödediğini de soyleyecegine de eminim.
ahahah süpersiniz. kesinlikle, iş bittikten sonra herşeyi ben yaptım olacak :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt