Bu ne şimdi

Ceren0134

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
720
1.420
35
Arkadaslar adetim biteli 6.gündeyim az önce fark ettim ki leke gelmiş ilk defa böyle bir şey oldu bilgisi olan var mı yumurtlama dan kaynaklı olabilir mi

LightNing34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
230
103
21
Arkadaslar adetim biteli 6.gündeyim az önce fark ettim ki leke gelmiş ilk defa böyle bir şey oldu bilgisi olan var mı yumurtlama dan kaynaklı olabilir mi
Ya yumurtlama akıntısı ya da iltihap. Bendede olmuştu 3 ay boyunca. Adetten sonraki ilk hafta içinde oluyordu. Ama bu forumda bu akıntının kaliteli yumurtayı işaret ettiğini de okumuştum.

Ceren0134

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
720
1.420
35
Ya yumurtlama akıntısı ya da iltihap. Bendede olmuştu 3 ay boyunca. Adetten sonraki ilk hafta içinde oluyordu. Ama bu forumda bu akıntının kaliteli yumurtayı işaret ettiğini de okumuştum.
Yumurtlama tam döngü ortasında oluyorum ve kahverengi akıntı olur genelde fakat bu 6gunde oldu resmen bariz şekilde belli bir leke idi ilk defa olunca endiselendim

LightNing34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
230
103
21
Yumurtlama tam döngü ortasında oluyorum ve kahverengi akıntı olur genelde fakat bu 6gunde oldu resmen bariz şekilde belli bir leke idi ilk defa olunca endiselendim
Evet bende de öyle olmuştu. Hatta günlük ped çok fazla kullanmazdim, peçete koyuyordum. Ama peçeteyi dolduracak kıvamda geliyordu o kahverengi akıntı. Muhtemelen yumurtlama akıntısı. 😊

Elifkskl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
1.450
470
Lekelenme kaç gün sürdü ve idrar testi mi yaptınız kan dan mi ogrendiniz
Leke değil normal adet di 27 ekimde adet olmuştum 4 kasımda da dr randevusu aldım smear testi ve normal kontrol için dr hormon testinde beta da istemiş sonuçların içinde görünce şok geçirmiştim beklemiyordum beta 71 di

Ceren0134

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
720
1.420
35
Ve ben öğrendikten 1 hafta sonra lekelenmem başladı 5 6 gün kadr sürdü ve kanamaya döndü düştü bebeğim
Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin ben düşünmüyorum açıkçası biraz korktum acaba diye bakalım hayırlısı olsun inşallah yumurtlamadir