bu resimde ne görüyorsunuz?

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
birçok şirketin yazılı sınavında çıkan soru...:jeyyar:

[/IMG]

not: daha önce paylaşıldıysa özür dilerim:çok üzgünüm:

Nida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ben genc bir bayanin yandan profilini gördüm ...Ama daha dikkatli bakinca da cirkin bir cadi görünüyorhihoyyyt

bayan peggy

kitaptutkusu.blogspot.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hem yaşlı teyze yüzü, hemde genç bir kızın arka yandan resmi

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Eğer ilk bakışta yaşlı ve çirkin kadını gördüyseniz: Hayata negatif bakıyorsunuz ve her zaman olabilecek kötülükleri,çirkinlikleri düşünüyor ve daha sonra hatalara düşüyorsunuz:eek:

İlk bakışta genç ve güzel bayanı gördüyseniz: Her zaman hayata güler yüz ile bakıyorsunuz ve bir terslik veya kötülük olacağını düşünmüyor,herşeye pozitif yaklaşıyorsunuz..:lepi:

Alıntıdır.. Bu açıklama ne kadar doğrudur bilemeyeceğim a.s.

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
evet ben de biri genç biri yaşlı iki kadın görüyorum. sonuç ne acaba merak ettim .

yessillim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
185
ben genç bayanı gördümde hala dediğiniz yaşlı teyzeyi göremiyorum
nerdekiCADIARZU

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Eğer ilk bakışta yaşlı ve çirkin kadını gördüyseniz: Hayata negatif bakıyorsunuz ve her zaman olabilecek kötülükleri,çirkinlikleri düşünüyor ve daha sonra hatalara düşüyorsunuz:eek:

İlk bakışta genç ve güzel bayanı gördüyseniz: Her zaman hayata güler yüz ile bakıyorsunuz ve bir terslik veya kötülük olacağını düşünmüyor,herşeye pozitif yaklaşıyorsunuz..:lepi:

Alıntıdır.. Bu açıklama ne kadar doğrudur bilemeyeceğim a.s.

doğru çünkü ilk genci gördüm pozitif biriyim gerçekten de.:lepi: kaydirigubbakcemile3

sea sea

RABBİM SANA EMANET...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
valla bende ikisinide gördüm ama ilk yaşlı kadını gördüm.evet hayata genelde hep negatif bakarım.cok şanssızımdır.hiç bişeyim yolunda gitmez.sanırım negatifliğmden kaynaklanıyo.iyi düşününce iyi şeyler olur.bunu biliyorum ama bide uygulayabilsem

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben genç bayanı gördümde hala dediğiniz yaşlı teyzeyi göremiyorum
nerdekiCADIARZU

gördüğün genç bayanın çenesini burun,boynunda kolye gibi duran siyahlığı dudak gibi düşünürsen yaşlı kadını görmen kolaylaşacaktır...ama bence görememen iyi,demek ki pozitif birisina.s.

Yukarı Alt