Bu saç modelini nasıl yaparım bilen varmı??

E

EU3

Ziyaretçi

sol taraftaki resimdeki örgü modelini yapmak istiyorum yardım edebilecek olan varmı resim pek net değil ama başka bulamadım fisfisfis

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
canım bu örgünün adı balık kılçıgı:) çok kolay ama buradan nasıl tarif edilir on anlamadım ben:1no2: neyse bi deniyim belki anlarsın.şimdi sacının örecegin kısmını ikiye ayır......sonra bitanesinden azıcık alıp ortaya kat sonra dider yandanda aynı yap yani bi sagdab bi soldan azar azar alarak ortaya katacaksın.elindeki sac azalmayacak ama ortaya aldıklarını ne taraftan alıyorsan diger taraf cogalıyor olması gerek.bilmiyorum ki başak nasıl anlatırım.çok kolay aslında ama :1no2:

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
kızz eni konu aldım scımı örüyom sana nasıl anlatırım diye sırnaşık şey şöyle anlatayım bide ikiye bölüyorsun ya,bi taraftan alırken içten degil alacagın tutamın dısından alacan hep.aldıgını öbür elindekine katacaksın,yani sagdan saç alınca soldaki,soldan alınca sagdaki tutama katıcaksın.bide çok sıkı örme serbest ör ki resimdeki gibi olsun canım.öptüm.yerimseniben

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
552
bu örgü arkadaşların dedikleri gibi ikiye ayrılarak örülüyo.

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
cok basit bu ya dene arkadasların anlattıgını kesin cözeceksin hemen.. basit iş..

E

EU3

Ziyaretçi
çok sağolun arkadaşlara.s.a.s. çok iyi anladımmsengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:

Sympathique

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
50
canim bu arada ben gonderdim ama turkiyede youtube, yasak sanirim bilmem acabilcekmisin ,video sitelerinden sac ormek sekillerinden bulabilirsin

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
yutup yasaklı ama ona girebilirsiniz ki aracı bi siteden..

Yukarı Alt