Bu saç rengi nedir kızlar kuaföre gideceğim acil !!!

sea123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
Daha önce kızıl saçın cazibesine aşık olmuş biri olarak yine sınırdayken sarı saçtan vazgeçiyorum (ay bıktım zaten şu huyumdan ne zaman bu sefer sarışın olcam desem gidip kahve yada kızıl yapıyorum bir kere sarışın olunca pişman olsanda özlüyorsun işte)

Evet kızlar sizden isteğim bu saç rengini kullanmışsanız bana yardım etmeniz :) kuaförümün saçlarımı dinlendirmesi için verdiği süre malesef doldu boyatacağım derhal :KK70: daha dibim bile çıkmadı :KK66:)))

Neyse canlarım forumda hikayemi okuyan da bilir , lütfen yardıım :) öpüldünüsss :*

(NOT: HER TÜRLÜ SAÇ RENGİ SORUNLARINIZI DA CEVAPLAYABİLİRİM )

$image.jpg

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
Birde saçlarımı bakıra boyatmayı düşünüyorum (Esra Erolun güncel rengi ç yada hürremin sarımsı saçlarından) 7.34 yada 8.34 boyayan varsa yardım edebilirmi ? 7.4 ü de çok merak ediyorum ama ben sarımsı bir bakır istiyorum ... Bu konuda da yardım ederseniz yerim sizi . :)))))))

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
resımde gozuken renk çikolata kahve tonu koyu agırlıklı.
Teşekkür ederim canım benim , ama hangi numara hiç bilmiyorum . Benim istediğim no olsun ki kuaförü suçlamiyim en azından ben istedim bu rengi böyle oldu demek için. :)) neyse bekliyim bari randevum pazartesi sabahına hadi bakalım bakır ile bu renk arasında bir seçim yapacağım.

brcbrc90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
161
3
Teşekkür ederim canım benim , ama hangi numara hiç bilmiyorum . Benim istediğim no olsun ki kuaförü suçlamiyim en azından ben istedim bu rengi böyle oldu demek için. :)) neyse bekliyim bari randevum pazartesi sabahına hadi bakalım bakır ile bu renk arasında bir seçim yapacağım.
inş istediğin rengı bulursun ınankı bende numarasını bılmıyorum ama kuafore resmı gosterırsen anlar zaten tutturulması zor bır renkte degıl yaptırdıktan sonra koysana resmını bakalım ben merak ettım :)

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
inş istediğin rengı bulursun ınankı bende numarasını bılmıyorum ama kuafore resmı gosterırsen anlar zaten tutturulması zor bır renkte degıl yaptırdıktan sonra koysana resmını bakalım ben merak ettım :)
Nasıl desem bilmiyorum akaju irize diye bir rengin içine kızıl yoğunlaştırcı damla damlattı (daha önce vişne rengi saç kullanırken yine bundan kullanmıştı markası aklımda değil valla boya olarak loreal hicolour kullanmıştı amerikada çok yaygınmış türkiyede bu boyadan yokmuş koyu saçlar için özel bir boyaymış daha çok balyaj içinmiş ama ben canlı bir renk olması için tüm saçta kullanıyorum dedi)

Neyse anacım rengi anlatıyım majirel 6.55 in içine kızıl yoğunlaştırıcı koydu yarım tüp de yine majirel 6.52 koydu ve loreal hicolour dan 1 cm kadar kahve rengi bir şey koydu herzamanki gibi sanat yapar gibi boyadı :KK70: ben resimdeki kadar koyu olmasın dedim hallederiz dedi , ve boya sırasında ısı tuttu saçlarıma (sebebi saç derisi sıcak olduğundan dipler açık oluyormuş diplerle birlikte tüm saçı ısıttı ki renk bütün olsun, ayrıca boyarken saç rengine canlılık katıyormuş kızlar bilginizeee!!) sonra paket yaparak kapattı onları çok bekletmedi çünkü açık istediğim için fazla koyulaşmasın dedi . Paketleri açtı renk oturmuş dedi yıkadı falan felan ıslakken biraz koyu geldi ama fönden sonra gayet beğendim. İstediğim rengi tutturdu valla .

Kuaförden işe geçtim direk , işyerindeki bir çalışanım beni tanımadı :))) saç rengimi sordu birisi de apartmana girerken ayy dedim ne güzel oldu tanamdır dedim 2 ay daha bu renkle devam :)) bu arada resimdeki renk 5.56 imiş çok koyu olmasını istemediğimden.böyle karışık bir renk elde ettim :) dip boyamı 6.55 le yada 6.52 ile yapabilirmişim. Şimdilik bu kadar telefonumdan çektipim resimleri atamıyorum valla ama bilgisayara geçince atarım :))

clbz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
7
0
Saçlarımda bakır mı turuncu mu benimde anlamadığım yansımalar var güneşte sanki kına ile boyanmış gibi oluyor majirel 6.11 mi 7.11 mi kullanmam lazım ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bi de normal majirel mi bi de cool cover var majirelin onu mu kullanmak lazım hangisi

Eklentiler

Yukarı Alt