• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bu yanlışı yapan var mı

Melahatabla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
2.801
2.712
Merhaba hanımlar
Beş haftalık bebegim var. 30 gün çık iyiydi emer uyurdu. Sonra bir gün çıldırdı, durmadı. Sabah sekizden, öğleden sonra üçe kadar susmadı. Çok çaresiz kaldım. Zaten tek basıma ilgileniyorum ne yapacağımı bilemedim. Sonra netten baktım beyaz gürültü tavsiyesi üzerine fön makinesi ile iki gündür çok güzel uyudu. Bugun fırsat bulup araştırma yaptım. Meğer çok zararlıymış. Sizce iki gündür çok fazla zarsr görmüş mudur? En fazla ne olabilir? Çok tedirginim. Oysa bilinçsiz biri degilim. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırırım,bebegim için hep en iyisini yapmaya çalışırım. Ama bu bilgiyi öğrendiğimden beri çok tedirginim(ve sucluluk hissi). İki gün boyunca böyle uyuttum. Sizce çok zarsr vermiş miyimdir? :KK43:

TeslaninOsilatoru

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
1.120
2.527
Fön makinası sesi mi dinlettiniz yok makinayı mı calıstırdınız ne gibi zararları varmıs ben de bir iki defa ses olarak açmıştım

bendimm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
3.880
6.503
Ne zararı varmış, bende oğlumda bir kaç kere yapmıştım, çocuğun çok yakınına bırakıp yangın gibi bir tehlike yaratmadiginiz sürece ne varmış ki..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-08-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

askzor

canımın içi sevdiğim ♡
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.227
850
Bende açıyorum uyumadığı zaman zararı olduğunu duymamıştım. Çoğu insan dinletiyor aslında

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
2.571
4.126
Hem alışkanlık yapıp beyin gelişimini olumsuz etkiliyormuş,hem radyasyon. ikisini de denedim.
Kurutma makinesinde ne kadar büyük bir radyasyon olabilir ki. Şaşırdım.
İki kere de bişey olmaz hiç hata yapmadan çocuk büyümüyor malesef. Annelerin de hataları yanlışları olabiliyor.

Yukarı Alt