1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  Notu Gizle
 3. Notu Gizle

Bu yazıları mutlaka okuyun gülmekten ölüceksiniz:D

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

  23 Ekim 2007
  Konu Sahibi : dj_oznur_0106
 1. dj_oznur_0106

  dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

  Katılım:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.067
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim olarak Fenerbahçe olgusunun değerini arttıracak bir yönetimi biçimi seçtiklerini, yapılan haksızlıklar karşısında federasyon ve hakemler için köklü çözümler üretecek adımlar atmaya başlayacaklarını söyledi.
  (ŞİMDİYE KADARKİLER KÖKLÜ ÇÖZÜMLER DEĞİLDİ BUNLAR OLDU. KÖKLÜ ÇÖZÜMDE NELER OLUR ALLAH BİLİR)sırnaşık şey

  Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Türkiye Kupası'na veda ettiklerini ancak futbolcularına üzülmemeleri gerektiğini belirterek, "Onlara daha önce de finaller oynayıp Türkiye kupasını kaçırdığımızı hatırlattık. Futbolda bu sonuçları kabul edemeyen bir yönetim biçimi, sadece günü kurtaran ve kısa vadeli çözümleri tercih eden bir yapılanmadır.
  (YAKLAŞIK 25 YILDIR KAYBEDİYORLAR, ALIŞTILAR HERHALDE)sırnaşık şey

  Halbuki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım hep kalıcı bir kurumsal yapının, ilkelerin, kuralların her şeyden önemlisi Fenerbahçe olgusunun değerini her dakika arttıracak bir yönetim biçimini yani zor olanı seçtik. Bu seçim bizim. Türkiye'nin en büyük futbol kulübünü, onun asırlık geçmişine, geleneklerine ve geleceğine götüren hedeflerini de çoğu zaman kısaltan bir yönetim biçimidir. Biz, aykırı kararlar alan, duvarları yıkan, insanları kıran, sistemleri yok etmek isteyen bir yönetim de olabilirdik ama değiliz.
  (SİSTEMLERİ YOK ETMEK İSTEMEDİĞİNİZ İÇİN BUNLAR OLDU ZATEN, BİDE TAKIMI LİGDEN ÇEKSEYDİNİZ, YÖNETİM BİÇİMİNİN KRALI OLURDU AMA YEMEDİ):Roflol:
  TEPKİSİZ KALDIĞIMIZ DÜŞÜNÜLMESİN
  Camiadan hiç kimsenin, Fenerbahçe yönetiminin yaşananlara tepkisiz kaldığını düşünmemesini isteyen Yıldırım, "Bugüne kadar bize yapılan oyunlara suskun kalmamızın nedeni; dünya kulübü diye her defasında ısrarla üzerine basa basa söylediğimiz bir gerçeğin yanında, yaşamak zorunda kaldığımız ve Fenerbahçe'den sürekli nemalanan kuruluşların da aynı ülkenin kurumları olmasıdır.

  ( ALLAHTAN SUSKUN KALDINIZ, PEKİ O HAK MAHRUMİYETLERİ NE OLUYOR):Roflol:
  Ancak endüstriyel futbol gerçeği diye bir olgu vardır. Artık futbolun değişmez bileşenleri diye düşündüğümüz federasyon ile futbolu saha dışındaki taraftara, futbolsevere ulaştıracak yayıncı kuruluşun da endüstriyel futbol gerçeğine uygun hareket etmesi gerekiyor.Eğer hayatınızı spor kulüpleri üzerinden idame ettiriyorsanız, onlara sadece kolaylık değil, bu kulüplerin en iyi şekilde mesleklerini icra etmeleri adına hizmetler üretmek zorundasınız" diye konuştu.
  (BİŞEY ANLADIYSAM ARAP OLAYIM):Roflol:

  Türkiye'nin futboldaki lokomotifi olarak görülen Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yapısal dönüşümünü başarıyla hayata geçirmiş olmasının bazı kurumları rahatsız ettiğini ifade eden Aziz Yıldırım, "Nedense hem Türk Futbol Federasyonu'nu, hem de yayıncı kuruluş Lig TV'nin içinde bazı kişileri rahatsız etmektedir. Bir maç yayınında "İnanamıyorum Fenerbahçeli oyuncunun yaptığı harekete bak" diyen bir maç spikeri ile yan hakemin "Kart göster" uyarısına rağmen, pozisyonu faul kararıyla geçiştiren hakemin amacı hep aynıdır: Fenerbahçe'yi yıpratmak, taraftarını provoke etmek, önü alınamayacak olaylara sebep olmaktır" şeklinde konuştu.
  (HERKES LAYIK OLDUĞU ŞEKİLDE YÖNETİLİR) :Roflol:

  BİNDİKLERİ DALI KESİYORLAR
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı:


  "Fortis Türkiye Kupası maçında ve daha önce oynadığımız bir çok maçta yanlı kararlar verenler ve bu kararları reytinge çevirenler adeta bindikleri dalı kesmekte, Fenerbahçe ile Türk futboluna zarar vermektedir.
  (YANLIŞ SADECE FENERE ZARAR VERMEK OLACAK)sırnaşık şey

  Milyonlarca taraftarının desteğinden güç alan bir spor kulübünün yöneticileri olarak, artık köklü çözümler üreteceğiz. Bundan hiçkimsenin şüphesi olmasın. Zaman zaman devletin sorumlu kademelerinin bile çare bulamadığı federasyon ve hakemler için köklü çözümleri üretecek adımları atmaya, sesimizi duyurmaya, 3 Mayıs'ta Anıtkabir'de en büyük Fenerbahçeli Atatürk'ün huzurunda buluşarak başlıyoruz."

  ( İŞİ ATA'YA SEVK ETTİLER ANLAŞILAN! HADİ HAYIRLISI):Roflol: