bucakmagduru çeyizine başladık

bucakmagduru

XXL KIYAFET GİYMİCEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bakalım bunlarda benim çeyizimden bi kaç parça umarım beğenirsiniz ama orda renkleri tam uyduramadım gördüklerinizin bi çoğu mavi renkli olarak kutrularımda acılmayı bekliyo

Eklentiler

Son düzenleme:

bucakmagduru

XXL KIYAFET GİYMİCEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
umarım beğenirsiniz arkadaslar eğer kutuları açabilirsem resim cekip eklerim daha cokk

gulsen034

😊😊😊
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
35
güzel günlerde kullan inşallah Rabbim önce sağlık mutluluk ve huzur nasip etsin yuvanda

eylemonur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
güle güle kullan canım...kahvaltı takımın ve baharatlığın çok hoş...

bucakmagduru

XXL KIYAFET GİYMİCEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
güle güle kullan canım...kahvaltı takımın ve baharatlığın çok hoş...
tşk ederim canım mutfak aldığım hersey genellikle mavi ağırlıklı ama internette resim ararken tabi birabir aynısını bulamadım daha iyisi sizlerin olsun inşallah

Sinoplu57

varsa SEN yoksa SEN...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
güle güle kullan canım hepicigini.. cogu şey benım ceyizdekilerle benzeşiyor..:97: merak ettim digerlerinide resmini cekip koyarsan zevkle bakar,takip ederim:82:

magrenta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
Güle güle kullan canım tek tek resimle ekleyip marka falan yazsan daha güzel olurdu bence :)
kırmızı süzgeçini nerden aldın canım bernardodan mı? bende orda buna benzer gördüm ama karar vermedim alsam mı almasam mı diye :)
bir de bornoz takımını nerden aldın acaba bende alayım diyorum ama çok pahalı bornoz kullanmayıda hiç sevmem :KK43:

bucakmagduru

XXL KIYAFET GİYMİCEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Güle güle kullan canım tek tek resimle ekleyip marka falan yazsan daha güzel olurdu bence :)
kırmızı süzgeçini nerden aldın canım bernardodan mı? bende orda buna benzer gördüm ama karar vermedim alsam mı almasam mı diye :)
bir de bornoz takımını nerden aldın acaba bende alayım diyorum ama çok pahalı bornoz kullanmayıda hiç sevmem :KK43:
canım daha sonra ekleyecek oldukalrımı teker teker ekleyip markalarını yazarım süzgeci özdilekden aldım emin ol markasını bilmiyorum bornoz takımı minteksin bursada fabrikası olan bi kuruluş özdilek ürünleri daha pahalıydı bende bunu seçtim çok güzel bi set bornozu havlusu terlikleri ponza tası kesesi sabunu ufak duş jeli herseyi içinde aldım ama kaça aldım hatırlamıyorum bi 4 sene önce falan almısdık galiba indirimliydi o zaman 75 mi neydi fiyatı

Son düzenleme:
Yukarı Alt