bugün doğuma gidiyorum

M.M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
cnm dualarım senınle ınsalah hayırlısyla alırsın bebegını kucagına ömur boyu mutlu olursunuzz nr gusel bı duygudur ane olmakk hayattaa en cok ıstedıgım sey anne olmak

sherlocker

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
40
Güle güle git,güle güle gel inşallah...Kolay bir doğum olsun inşallah...Doğum hikayenide bekliyoruz....

-deniz-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
97
allah yardımcın olsun canım. hayırlı haberlerini bekliyoruz. bebeğinin yaşı uzun olsun.. a.s.

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:[/Q
ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BEBEGİN KUCAGINDA EVE DONMEK NASIL BI DUYGU ACABA:1rolleyes:BNMDE SAYILI GUNUM KALDI.BUGUN KONTROLE GTCEM COK HEYCANLIYIM.:dance:

sinemilyas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah kolaylık versin hayırlısıyla kurtarsın inşallah senide bbeğinide kib

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
Emoji Skoru
34
Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin .Analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla hayırla..

Fatos3458

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.119
çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:
Ahhh canım ya duygulandım birden.Allah sağlıklı sıhhatli sancısız acısız doğum nasip etsin inş.Darısı bizlerin başına inş.:Saruboceq:

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
allah yardımcın olsun inş çok kolay bi doğumdan sonra bebeğini kucağına alma heyecanını yaşarsın

Yukarı Alt