Bugün Hangi Ev İşlerini Yaptın?

E

Elis

Ziyaretçi
valla sabah kalktim ,,kahvalti yaptik ,bulasiklari makineye attigim gibi ...........dogru gezmeye ,,:eek:saat 6da evdeydim.ayaklarim agriyo gezmekten :nazar:ama olsun deydi ciciler aldim kendime ................:teytey:

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bulasik yikdaim, yerleri süpürdüm sildim, koltuklari sildim, lavabomu cifledim toz aldim, carsaf degistirdim, yarinda ütü var :)

Shevvall

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
tülleri,güneşlikleri yıkadım,camları sildim,banyoyu temiledim,evi süpürdüm bulaşık makinesini boşalttım yenilerini yerleştirdim daha yarına bir sürü işim var...:bbo:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.040
bugün hiçbir iş yapmadım sadece kahvaltı hazırladım
buluşmamız vardı bugün oraya gittim

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
ayyy bu soru tam bana göre, 2 aydır yaz tatilindeydim, dün akşam döndüm ve bütün gün evi temizlemekle geçti

yaptıklarımı saysam sayfa dolar herhalde, çok yorgunum, uyumak istiyorummm

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
4
KK buluşmasındaydım hiç iş yapmadım şakkıdı

Emine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
herzamanki gibi evi süpürdüm, bulasiklari makineye attim....camarsir serdim kurulari topadim ve cocuklarin yatak yorgan yüzlerini degistirdim onlarda yikaninca altta olan kurutma odasina serdim...cocuklarda yardim ettiler....ve yemek hazirladim ac kalmayalim diye :-)

ece74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
üç makina ütü yaptım yerleri süpürdüm sildim oğlumu besledim yedi yaşında olmasına rağmen tam toz alıcaktım şevkim gitti.

ece74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bulaşıkları makinaya atmak çamaşır yıkayıp kurutup toplamak gibi işleri iş olarak saymıyorum

Yukarı Alt