Bugün hangi parfümü kullandınız ?

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.160
57.443
Cacharel’in Noa’sına bakabilirsiniz
Bir de Chanel Chance pembe olanı çok seviyorum, o da tam yaz kokusu
Noa yı biliyorum ama cok kalıcı olmayan bi koku.cok ta etkilemedi o koku beni.chanel chance tendre hani bu lisede kullandığımız Wish of love a benzer bi koku değil diymi :) içinde şeker ve meyve notası var mı? Yoksa sadece çiçek mi? Şekerli be meyveli parfümleri sevmiyorum.baharatlı da sevmiyorum.çiçek ve pudra

mamamio

İnsanlar doğar, büyür ve fatura öder. 😕 Puffs..
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.632
1.780
Zara black amber :) d&g the one muadili ve parfüm ailemin yeni üyesi :) ama hiç kalıcı değil :KK43: perşembeden beri kullanıyorum henu z kokusu hk. Olumlu-olumsuz yorum almadım püfff:işsiz:

mamamio

Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.632
1.780
kuzum sence bu the one nasıl o_O
Ben muadilini kullanıyorum:) zara black amber. Beni en çok reklamlarında oynayan Scarlett Johnson cezbetti. Çok beğendiğim bir kadın aktrist çünkü kendisi :KK37:

Içeriği şu şekilde Tepe Notası: Bergamot, Mandalina, Liçi, Şeftali, Solar Akoru Kalp Notası: Erik, Yasemin, Beyaz Zambak Dip Notası: Vetiver, Kuru Amber, Vanilya, Misk, Yosun

Ama bana nasıl hissettirdiğini sorarsan koku olarak benzemiyor ama tarz olarak Hyptonic Poison havasında ağır başlı bir koku. Genç kız kokusu kesinlikle değil. 25+ üstü bence :)

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Ben muadilini kullanıyorum:) zara black amber. Beni en çok reklamlarında oynayan Scarlett Johnson cezbetti. Çok beğendiğim bir kadın aktrist çünkü kendisi :KK37:

Içeriği şu şekilde Tepe Notası: Bergamot, Mandalina, Liçi, Şeftali, Solar Akoru Kalp Notası: Erik, Yasemin, Beyaz Zambak Dip Notası: Vetiver, Kuru Amber, Vanilya, Misk, Yosun

Ama bana nasıl hissettirdiğini sorarsan koku olarak benzemiyor ama tarz olarak Hyptonic Poison havasında ağır başlı bir koku. Genç kız kokusu kesinlikle değil. 25+ üstü bence :)
Zara black amberi biliyorum kokusu cok guzel the one'ami benziyor yoksa 😍

bay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
849
682
valla parfüm sıkmayı unuttum sabah acele ile. Ama duştan sonra koltuk altıma limon sürüyorum acayip şekilde terlemeye iyi geliyor. Bide kıyafetler yumuşatıcı kokuyor. Parfüm sayılır mıo_O

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
valla parfüm sıkmayı unuttum sabah acele ile. Ama duştan sonra koltuk altıma limon sürüyorum acayip şekilde terlemeye iyi geliyor. Bide kıyafetler yumuşatıcı kokuyor. Parfüm sayılır mıo_O
Limon yakmıyomu koltuk altını.?

mamamio

Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.632
1.780
Yine zara black amber :) kızlar avon wish of love yada versace bright crystal gibi çiçekli ferah meyveli çok bilinmedik pembe koku önerileriniz var mı:)

cataspatas

Guru
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
1.301
1.311
Arkadaşlar, merak ettiğim bir parfüm var, bulmama yardım edin, delirdim. Sonbaharın başlamasıyla o kadar rastladım ki kokuya. Tatlı değil tuzlu, ferah değil keskin. Ve sadece seksi. Hani deri ceket kokusu olur ya. Kış parfümlerinden beklenen şekilde tatlı değil Euphoria gibi farklı bir çizgi. Ck reveal olabilir mi acaba?

Bir de kenzo wold intense kullanan var mı?

Bugün scandal kullandım.